ÇOCUKLARIMIZ 23 NİSAN’I AKDENİZ’DE MUHTEŞEM BİR GEMİ GEZİSİ İLE KUTLAYACAK.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bir gemide kutlanıyor. Bayrama özel konseptle hazırlanan Akdeniz gemi turunda çocuklar için oyun sahaları, eğlence merkezleri ve birçok etkinlik mevcut. Akdeniz’in büyüleyici atmosferinde gerçekleşecek gemi turu, hafta sonu ile 23 Nisan tatilinin birleşmesini fırsat bilen birçok Türk aile tarafından yoğun ilgi görüyor. 3 gece 4 gün sürecek Akdeniz gemi seyahatinizde İtalya, İspanya ve Fransa gibi bir birinden güzel ülkeleri de keşfedebilirsiniz.

Türk seyahat severler gemi turlarına son yıllarda yoğun ilgi gösteriyor. Gemi seyahatleri kısa zaman diliminde, daha fazla yer görebilmek adına isabetli tercih oluyor. Özellikle Akdeniz, yeni ve farklı yerler keşfetmeyi seven tatilcilerin sıklıkla uğradığı destinasyon. Her yaştan ve kesimden tatilcinin bütçesine göre katılım gösterebileceği Akdeniz gemi turlarında farklı konseptler ile karşılaşmak mümkün. Hafta sonu ve 23 Nisan tatilinin birleşmesini fırsat bilen Türk aileler, Cruise Brands’in organizasyonluğunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı konseptli Akdeniz gemi turuna yoğun ilgi gösteriyor.

Bayram coşkusu bir gemi gezisinde yaşanıyor !
Çocukların her sene katıldığı 23 Nisan etkinlikleri, bu bayram çok özel bir gemide kutlanacak. Her yaş grubuna özel etkinliklerin düzenleneceği gemide çocukları yaşıtları ile buluşturmayı ve böylelikle kendi yaş grubuna göre oyunlar oynayıp bayram coşkusunu doyasıya yaşamaları amaçlanıyor. Çocukları kaynaştırmaya yönelik etkinlikler arasında; yarışmalar, yüz boyama, bilgisayarlı oyun makineleri ve Mini Club bulunuyor. Ayrıca çocukların güvenliği için merdiven aralıklarından ışıklandırmalara, kaymayan zeminden balkon parmaklarına kadar her şey en ince detayına kadar düşünülüyor. 3 gece 4 gün sürecek olan gezi, 5 Yıldızlı MSC Fantasia gemisiyle Cenova limanından başlayarak Cannes ve Palma de Mallarca limanlarının ardından Barselona’da sona erecek.