Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

Hakkımızda

Cruise Brands 2015 yılında kurulmuş olup; dünya çapında bir çok gemi şirketinin Türkiye çapında turlarını organize etmekte ve misafirlerine ayrıcalıklı programlar sunmaktadır. Gemi seyahatlerinin yanında farklı ve özel kara programlarını da gerçekleştiren Cruise Brands, misafirlerine en üst seviyede tatil seçeneklerini sunmayı kendine hedef edinmiştir.

Başta Variety Cruises olmak üzere, Norwegian Cruise Line, Silversea Cruises, Crystal Cruises ve Ponant Cruises gibi lüks gemi şirketlerinin çeşitli ülkelerde temsilciliğini yapmakla birlikte, bu gemi şirketleri dışında MSC Cruises, Oceania Cruises, Holland America, Princess Cruises, Royal Caribbean, Celebrity Cruises ve Fred Olsen Cruises gemi şirketlerinin de satış acentesidir.

Cruise Brands ofis çalışanları cruise sektöründe yıllar içinde edindiği tecrübe ile misafir istek ve beğenilerine odaklı direk satış anlayışı ile birlikte, şirket çalışan ve yöneticilerine yönelik seyahat gemilerinde incentive ve bayi toplantılarını da başarıyla organize etmektedir.

Geçmiş yıllarda bin kişi kapasiteli büyük bayi gruplarını gemilerde ağırlamış ve toplantı organizasyonlarını başarılı ile gerçekleştirmiş olmasının yanı sıra, zaman zaman şirketlere motivasyon gezileri de düzenlemektedir.

2017 yılından itibaren İstanbul Group’un önceden var olan liman acenteleği; medikal hizmetleri, gemi personeli hizmet ve servisleri departmanlarının yanında kendisine yer açan  Cruise Brands yurtdışı gemi turları satış departmanı olarak Istanbul Group içinde yepyeni bir başlangıç yapmıştır.

İstanbul Group merkez ofisi İstanbul’da bulunmakla beraber Bodrum ve Kuşadası Limanı’nda da şubesi yer almaktadır. Cruise Brands yurtdışı operasyonlarını ise Belgrad, Sırbistan’da bulunan ofisinde sürdürmektedir.