Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

Hakkımızda

2015 Yılında kurulan CRUISE BRANDS dünyanın dört bir köşesindeki ayrıcalıklı rotalara, seçkin geziler düzenleyen bir tur şirketidir.

Düzenlediğimiz Yurtiçi ve Yurtdışı gezilerimizde önceliğimiz; daha önce yaşamadığınız deneyimleri, rafine zevkler ile bir araya getirmektir. Bilinen turistik gezilerden farklı olarak; yaptığımız her seyahat ile misafirlerimize unutamayacakları bir hikaye yaşatıyoruz. Konaklama tercihlerimiz ve tur programımız ile seyahatiniz boyunca ne kadar ayrıcalıklı ve özel bir tura katıldığınızı hissedersiniz.

Son yıllarda trend haline gelen ancak bizim “20 yıldır organize ettiğimiz Nehir Turları’nda”; kendi konseptimizi yansıtarak yarattığımız tur programlarımızda sadece Türk misafirlerimizi bir araya getiriyoruz. Çalıştığımız profesyonel rehberler, farklı konularda uzman konuşmacılarımız ile yolculuğumuz her anından keyif alınacak bir şölene dönüşüyor. Seyahatlerimize kimi zaman dünyaca ünlü bir moda tasarımcısını, kimi zaman en ünlü kulüplerde çalan bir DJ’i, kimi zaman bir tiyatro sanatçısını kimi zaman da ünlü bir müzisyeni davet ediyoruz.

Yurtdışı Kara Turları’mızda; gusto sahibi butik otellerde konaklıyor, lüks ve en konforlu otobüsler ile geziyor, gittiğimiz ülkelerin en iyi ve en seçkin restoranlarını tercih ediyoruz…
Turlarımızda tüm sağlık ve hijyen koşullarını büyük bir titizlikle uyguluyoruz. Misafirlerimizin her birini mutlaka tam kapsamlı olarak sigortalıyoruz (İptal, Kaza, Sağlık ve Covid Sigortası).

Cruise Brands olarak daha önce yaşamadığınızı düşündüğümüz farklı deneyimleri; rafine bir zevkin süzgecinden geçirerek sizlere sunuyoruz. Ve her seyahatimizin sonunda misafirlerimizden aldığımız onlarca teşekkür ile işimizi en iyi şekilde yapmanın sonsuz mutluluğunu yaşıyoruz…