CRUISE BRANDS & VARIETY CRUISES İLE SEYŞELLER

Şeyseller, içinizi ferahlatan berrak turkuaz denizi, ipeğimsi kumlarla kaplı eşsiz sahilleri, görsel bir şölene dönüşen gün batımı ve dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz volkanik kaya oluşumları ile Hint okyanusunun gizli hazinesi.

Adını telaffuz etmek bile insanda egzotik duygular uyandıran Seyşeller’i keşfetmenin ayrıcalığını Variety Cruises ile yaşayabilirsiniz. Her yerde şaşırtıcı hayvanların ve bitkilerin varlığını görebileceğiniz Şeyseller’de şnorkelle veya tüplü dalış yaparak hayret verici su altı dünyasını izleme imkanı bulabilirsiniz. Benzersiz vahşi yaşamın hüküm sürdüğü yüzyıllık yağmur ormanları içinde yürüyebilir, eşine nadir rastlanan siyah papağanları, dünyanın ünlü Coco de Mer palmiye ağaçlarını ya da dev kara kaplumbağalarını izleme fırsatı bulabilirsiniz.

Türkiye temsilciliğini yaptığımız Variety Cruises’a ait Variety Pegasus ile her Cumartesi günü Mahe hareket ile düzenlediğimiz Seyşeller gezilerine katılabilir, başta Praslin olmak üzere, La Digue, Curieuse, Cousin, Moyenne, Baie ve St.Anne adalarını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Hava Yolları ile direkt uçabileceğiniz ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize istemeyen Seyşeller’de hayatınızın en güzel tatili sizi bekliyor.

Mega Yat Pegasus hakkında bilgiler :

2014 yılında da yenilenmiş olan Mega Yat Pegasus, rahat ve hoş ortamında 21 kabinde 44 misafir ağırlayabilmektedir. 240 m2’lik, üzerinde rahatlıkla gezip dolaşabileceğiniz açık güvertemizde büyüleyici deniz manzarasının keyfini çıkaracaksınız. Şık bir şekilde tasarlanan salon kısmında arkadaşlarınızla dinlenebilecek, zengin kütüphanesinde vakit geçirebilecek ve zarif ve ferah restoran alanında da okyanus manzaralı yemeğinizin keyfini çıkaracaksınız. Pegasus’un arka kısmında bulunan platform, hava ve demirleme koşulları izin verdiği ölçüde yüzmenize olanak sağlamaktadır. Mega Yat Pegasus’da alt güvertede mini bir masaj salonu’da bulunmaktadır.