Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

5 Yıldızlı COSTA VICTORIA ile MALDİVLER & SRİ LANKA & HİNDİSTAN

5 Yıldızlı COSTA VICTORIA ile MALDİVLER & SRİ LANKA & HİNDİSTAN

15 Kasım 2019 / 8 Gece – 9 Gün

GEZİ PROGRAMI:

1.Gün / 15 Kasım 2019 – Cuma / İSTANBUL – DUBAİ
İstanbul Havaalanı, Dış Hatlar Terminali, Emirates Hava Yolları kontuarı önünde saat 14:00’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası Emirates Havayolları EK 124 sefer sayılı uçuşu ile saat 16:30’da Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 21:45’te Dubai’ye varış.

2.Gün / 16 Kasım 2019 – Cumartesi / DUBAİ – MALE
Dubai Havaalanı’nda yapacağımız aktarmadan sonra Emirates Havayolları’nın EK 658 sefer sayılı uçuşu 02:45’de Male’ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 07:50’de Male’ye varış. Havaalanında bizleri bekleyen aracımız ile Costa Victoria gemisine transfer. Geceleme Male Limanı’nda.

3.Gün / 17 Kasım 2019 – Pazar
Male, MALDİVLER – (Varış) 19:00 (Hareket)

4.Gün / 18 Kasım 2019 – Pazartesi
Denizde

5.Gün / 19 Kasım 2019 – Salı
Colombo, SRİ LANKA 07:00 (Varış) 17:00 (Hareket)

6.Gün / 20 Kasım 2019 – Çarşamba
Denizde

7.Gün / 21 Kasım 2019 – Perşembe
Mormugao/GOA, HİNDİSTAN 08:30 (Varış) 17:00 (Hareket)

8.Gün / 22 Kasım 2019 – Cuma
Bombay/Mumbai, HİNDİSTAN 08:00 (Varış) Geceleme

9.Gün / 23 Kasım 2019 – Cumartesi
Sabah 06:00’da gemiden ayrılış ve havaalanına transfer. Check-in ve pasaport kontrolleri sonrasında, Emirates Havayolları EK 505 sefer sayılı uçuşu ile Dubai Havaalanı’na 10:25’de hareket. Yerel saat ile 12:20’de Dubai’ye varış. Yapacağımız aktarmanın ardından Emirates Havayolları’nın EK 121 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:20’de İstanbul Havaalanı’na hareket. Yerel saat ile 18:30’da İstanbul’a varış. Turumuzun sonu…

TUR ÜCRETİ (Kişi Başı):
Klasik Balkonlu Kabinde Kişi Başı : 1099 Euro
Tek Kişi Farkı : % 100
Yetişkin 3. ve 4. Kişi : 899 Euro
2-17 yaş çocuk 3. ve 4. Kişi : 799 Euro
Havaalanı ve Liman Vergileri (FİYATA DAHİL) : 550 Euro

Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler:

 • EMİRATES HAVA YOLLARI İLE EKONOMİ SINIFI İSTANBUL MALDİVLER / MUMBAİ İSTANBUL UÇUŞU. DUBAİ AKTARMALI
 • MALE HAVALİMANI – LİMAN TRANSFERİ / MUMBAİ GEMİ – HAVALİMANI TRANSFERİ
 • HAVALİMANI VE LİMAN VERGİLERİ (550€)
 • KİŞİ SAYISI GÖZETMEKSİZİN GEMİDE TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ
 • TERCİH ETTİĞİNİZ KATEGORİDE TUR SÜRESİNCE KONAKLAMA
 • HER GÜN VE GECE İÇİN HAZIRLANMIŞ EĞLENCE, ANİMASYON VE ŞOVLAR
 • GEMİDEKİ SABAH, ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ
 • FİTNESS & SPOR SALONU KULLANIMI

Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Servis ücretleri, Günlük kişi başı 10€ olarak gemide ödenir. Ve Zorunludur.
 • Sağlık hizmetleri / Kara turları / Kişisel Harcamalar
 • Gemideki Tüm İçecekler
 • İç Hat Bağlantı Uçuşları (İzmir,İstanbul gibi)
 • Gerekli Vize Ücreti / Sri Lanka Vizesi : Kişi başı 10 USD olarak gemideki oda hesabınıza işlenecektir
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Seyahat Sağlık ve İptal Sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır (Sigorta aynı zamanda mesleki zorunluluk sigortrası olduğundan iptali mümkün değildir.)

İPTAL İADE ŞARTLARI:
Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı 150€ / 179-120 gün %20 / 119-90 gün %25 / 89-60 gün %30 / 59-45 gün %50 / 44-30 gün %60 / 29-20 Gün %85 / 19-10 Gün %95 / 9 günden az %100

UÇUŞ BİLGİLERİ:
15.11.2019 IST-DXB EK124 16:30 (Kalkış) 21:45 (Varış)
16.11.2019 DXB-MLE EK658 02:45 (Kalkış) 07:50 (Varış)
23.11.2019 BOM-DBX EK505 10:25 (Kalkış) 12:20 (Varış)
23.11.2019 DXB-IST EK121 14:20 (Kalkış) 18:30 (Varış)

NOTLAR ve BİLİNMESİ GEREKENLER:
 Programda belirtilen saatleri Emirates Havayolları ve Costa Cruise şirketinden alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir saat değişikliği sebebi ile acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si Resmi Akşam Yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek misafirlerimizin yanında en az bir adet takım elbise, bayan misafirlerimizin de en az bir adet gece elbisesi bulundurmaları zorunludur.
 Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu eden misafirlerimizin yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.
 Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından ortalama 300 Euro bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
 Tura katılacak misafirlerin en az 6 ay geçerliliği olan yırtılmamış pasaportları ve seyahat süresini kapsayan HİNDİSTAN vizeleri olması gereklidir
 Uçuşlar esnasında valizinizde harici batarya bulundurulmamalıdır.
 HİNDİSTAN KONSOLOSLUĞU VİZE İÇİN KESİLMİŞ UÇAK BİLETİ TALEP ETMEKTEDİR. KESİLMİŞ UÇAK BİLETİNİ TEMİN ETMEK İÇİN HAVAYOLUNA ÖDEMENİN TAMAMININ YAPILMASI GEREKLİ OLDUĞUNDAN ÖDEME TAMAMLANMADAN VİZE EVRAKLARI İLETİLEMEYECEKTİR.
 Gemiye içki, ütü, saç kurutma makinası gibi aletlerin alımı kesinlikle yasaktır.
 Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri gemi biletiniz ile birlikte sizlere ulaştırılacaktır. Cruise limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gerekmektedir.
 Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelemeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu sebeple gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasında yanınıza almanızı öneririz.
 Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 60 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
 Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizlerinin olduğu istasyondan valizlerini alacaktır. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ KONTROL EDEREK ALMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.
 Süresi olmasına rağmen 10 yıldan eski olan pasaportlar ile yurtdışına çıkış gerçekleştirilmemektedir.
 Pasaportunuzun süresi tur bitiş tarihi itibari ile minimum 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir.
 Pasaportunuz yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.
 TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ, GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR. BİLETLERİN ÇIKTILARINI ALMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN MALE GİRİŞ SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.
 Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.
 Gemide Euro para birimi ve kredi kartı kullanılmaktadır.
 Rehberinizin organize edeceği kara turları ödemesi euro ve nakit olarak yapılması gereklidir. Kredi kartı ya da seyahat çeki geçerli değildir. Tur ödemeleri, turun 1. Günü rehberinize nakit olarak yapılmalıdır. Daha sonra tura katılmak isteyen misafirlerimiz için yerel acentemizden müsaitlik kontrolü yapılıp onay alınacaktır.
 Tur esnasında gemi çalışanlarına ve rehberinize fiziksel şidden ve hakaret eden misafirlerimizi gemi kaptanı gemiden indirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yolcuya herhangi bir iade yapılmamaktadır.
 Kara turları esnasında ve günlük turlarda rehberinizin sizlere bildirdiği saatler hareket saatidir. Rehberlerimiz tüm misafirlerin hakkını eşit olarak gözetmek durumunda olduğundan buluşma saatine geç gelen misafirler beklenmeden hareket edilecektir. Böyle bir durumda geç kalan misafirlerin gemiye ulaşımı kendi sorumluluklarında olup herhangi bir iade yapılmayacaktır.