Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

5 Yıldızlı COSTA VICTORIA ile MALDİVLER & SRİ LANKA & HİNDİSTAN

5 Yıldızlı COSTA VICTORIA ile MALDİVLER & SRİ LANKA & HİNDİSTAN

11 Ocak 2020 / 8 Gece – 9 Gün

GEZİ PROGRAMI:
01.Gün / 11 Ocak 2020 – Cumartesi / İSTANBUL – MALE
İstanbul Havaalanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 00:05’de buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrolleri sonrası Türk Havayolları TK 730 sefer sayılı uçuşu ile saat 02:10’da Male’ye hareket. Yerel saat ile 12:10’da Male’ye varış.

02.Gün / 12 Ocak 2020 – Pazar
Male, MALDİVLER – (Varış) 19:00 (Kalkış)

03.Gün / 13 Ocak 2020 – Pazartesi
Denizde

04.Gün / 14 Ocak 2020 – Salı
Colombo, SRİ LANKA 07:00 (Varış) 17:00 (Kalkış)

05.Gün / 15 Ocak 2020 – Çarşamba
Denizde

06.Gün / 16 Ocak 2020 – Perşembe
Mormugao/GOA, HİNDİSTAN 08:30 (Varış) 17:00 (Kalkış)

07.Gün / 17 Ocak 2020 – Cuma
Bombay/Mumbai, HİNDİSTAN 08:00 (Varış) Geceleme

08.Gün / 18 Ocak 2020 – Cumartesi / BOMBAY
Sabah kahvaltımızın ardından gemiden ayrılış ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

09.Gün / 19 Ocak 2020 – Pazar / BOMBAY – İSTANBUL
Gece 03:00’de otelimizden ayrılış ve havaalanına transfer. Check-in ve pasaport kontrolleri sonrasında, Türk Havayolları TK 721 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul Havaalanı’na 06:55’de hareket. Yerel saat ile 11:30’da İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

TUR ÜCRETİ (Kişi Başı):
İç Kabinde Kişi Başı : 999 Euro
Dış Kabinde Kişi Başı : 1049 Euro
Balkonlu Klasik Kabinde Kişi Başı : 1499 Euro
Tek Kişi Farkı : % 80
Yetişkin 3. ve 4. Kişi : 949 Euro
2-17 yaş çocuk 3. ve 4. Kişi : 749 Euro
Havaalanı ve Liman Vergileri (FİYATA DAHİL) : 600 Euro

Uçuş Bilgileri:
11.01.2020 IST-MLE TK 730 02:10 (Kalkış) 12:10 (Varış)
19.01.2020 BOM-IST TK 721 06:55 (Kalkış) 11:30 (Varış)

Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler:

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul (Atatürk Hava Limanı) – Male/Bombay – İstanbul (Atatürk Hava Limanı) Ekonomi Sınıfı Uçuşlar
 • Kişi sayısına bakılmaksızın Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Havalimanı ve Liman Vergileri (600€)
 • Mumbai’de 1 gece 4* Otel Konaklaması
 • Havalimanı – Liman – Havalimanı Transferler
 • Tercih edilen kategoride Tur Süresince Konaklama
 • Gemide Sabah, Öğle, Akşam Yemekleri ve Ara İkramlar
 • Gemideki Eğlence ve Şovlar
 • Fitness & Spor Salonu Kullanımı
 • Seyahat Sağlık Sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 surprim 15€ uygulanır. (Sigorta aynı zamanda mesleki zorunluluk sigortrası olduğundan iptali mümkün değildir)

Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Servis Ücretleri. Günlük Kişi başı 10€ gemide ödenir. Ve zorunludur.
 • İptali kapsayan Seyahat Sağlık Sigortası (25€). 70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır.
 • Sağlık Hizmetleri
 • Kara Turları
 • Kişisel Harcamalar
 • Gemideki Tüm İçecekler
 • İç Hat Bağlantı Uçuşları
 • Gerekli Vize Ücreti (Sri Lanka Vizesi ve Hindistan Vizesi)
 • Yurtdışı Çıkış Harcı

İPTAL, İADE ŞARTLARI:
Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı 150€ / 179-120 gün %20 / 119-90 gün %25 / 89-60 gün %30 / 59-45 gün %50 / 44-30 gün %60 / 29-20 Gün %85 / 19-10 Gün %95 / 9 günden az %100

NOTLAR VE BİLİNMESİ GEREKENLER:
 Programda belirtilen saatleri Türk Hava yolları ve Costa Cruise şirketinden alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir saat değişikliği sebebi ile acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek misafirlerimiz yanında en az 1 adet takım elbise, bayan misafirlerimiz de en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.
 Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.
 Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından ortalama 300 Euro bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.
 Tura katılacak misafirlerin en az 6 ay geçerliliği olan yırtılmamış pasaportları ve seyahat süresini kapsayan HİNDİSTAN vizeleri olması gereklidir
 Uçuşlar esnasında valizinizde harici batarya bulundurulmamalıdır.
 HİNDİSTAN KONSOLOSLUĞU VİZE İÇİN KESİLMİŞ UÇAK BİLETİ TALEP ETMEKTEDİR. KESİLMİŞ UÇAK BİLETİNİ TEMİN ETMEK İÇİN HAVAYOLUNA ÖDEMENİN TAMAMININ YAPILMASI GEREKLİ OLDUĞUNDAN ÖDEME TAMAMLANMADAN VİZE EVRAKLARI İLETİLEMEYECEKTİR.
 Gemiye içki, ütü, saç kurutma makinası vb sokmak kesinlikle yasaktır.
 Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri gemi biletiniz ile birlikte sizlere ulaştırılacaktır. Cruise limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.
 Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu sebeple gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
 Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 60 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
 Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizlerinin olduğu istasyondan valizlerini alacaktır. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ KONTROL EDEREK ALMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.
 Süresi olmasına rağmen 10 yıldan eski olan pasaportlar ile yurtdışına çıkış gerçekleştirilmemektedir.
 Pasaportunuzun süresi tur bitiş tarihi itibari ile minimum 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir.
 Pasaportunuz yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.
 TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ, GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR. BİLETLERİN ÇIKTILARINI ALMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN MALE GİRİŞ SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.
 Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.
 Gemide Euro para birimi ve kredi kartı kullanılmaktadır.
 Rehberinizin organize edeceği kara turları ödemesi euro ve nakit olarak yapılması gereklidir. Kredi kartı ya da seyahat çeki geçerli değildir. Tur ödemeleri turun 1. Günü rehberinize nakit olarak yapılmalıdır. Daha sonra tura katılmak isteyen misafirlerimiz için yerel acentemizden müsaitlik kontrolü yapılıp onay alınacaktır.
 Tur esnasında gemi çalışanlarına ve rehberinize fiziksel şidden ve hakaret eden misafirlerimizi gemi kaptanı gemiden indirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yolcuya herhangi bir iade yapılmamaktadır.
 Kara turları esnasında ve günlük turlarda rehberinizin sizlere bildirdiği saatler hareket saatidir. Rehberlerimiz tüm misafirlerin hakkını eşit olarak gözetmek durumunda olduğundan buluşma saatine geç gelen misafirler beklenmeden hareket edilecektir. Böyle bir durumda geç kalan misafirlerin gemiye ulaşımı kendi sorumluluklarında olup herhangi bir iade yapılmayacaktır.