Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

5 Yıldızlı MSC MERAVIGLIA ile NORVEÇ FİYORTLARI

Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu Eşliğinde

5 Yıldızlı MSC MERAVIGLIA ile NORVEÇ FİYORTLARI

29 Haziran 2019 / 7 Gece – 8 Gün

1.Gün / 29 Haziran 2019 / İstanbul – Hamburg – Kiel, ALMANYA / 19:00
Atatürk Havaalanı Dış Hatlar terminali Cruise Brands kontuarında saat 05:00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1661 sefer sayılı uçuşu ile Hamburg’a saat 07:30’da hareket ve yerel saat ile 09:45’de varış. Özel otobüsümüz ile limana transfer, MSC Meraviglia’ya check-in işlemlerinin ardında Yacht Club odalarımıza yerleşme. Gemimiz MSC Meraviglia, saat 19:00’da hareket edecektir.

2.Gün / 30 Haziran 2019 / Kopenhag, DANİMARKA / 09:00 – 17:00
Kahvaltı sonrasında özel aracımız ile limandan ayrılıyoruz ve Kopenhag Şatoları’nı keşfe çıkıyoruz. Saffet Emre Tonguç eşliğinde tam gün boyunca Kopenhag’ın bambaşka bir yüzünü de tanıma imkanı bulacak ve eşsiz şatolara doyamayacaksınız. Şatolar gezimizin ardından panoramik Kopenhag turunda ise Kopenhag Şehir Salonu, Kopenhag Opera Binası, Danimarka Kraliyet Tiyatrosu, Gefion Çeşmesi ve Kraliyet Ailesinin yaşadığı Amalienborg Kraliyet Sarayı göreceğimiz yerlerin başında geliyor.
Akşam saatlerinde MSC Meraviglia’ya geri dönecek, tüm gece boyunca sürecek eğlencelere katılacağız.

3.Gün / 01 Temmuz 2019 / Denizde
MSC Meraviglia tüm gün boyunca Norveç Fiyortlarında seyir halinde olacağız. 5 Yıldızlı gemimizin eşsiz olanaklarından faydalanabilir, havuz ve alışveriş katında düzenlenen aktivitelere katılabilir veya sadece Fiyortların güzelliğini izleyebilirsiniz.

4.Gün / 02 Temmuz 2019 / Hellesylt, NORVEÇ / 07:00 – 17:00
Kahvaltı sonrasında Hellesylt gezimize başlıyoruz. Geiranger Fiyordu’nun küçük ve sıcak kasabası olan Hellesylt, arkasında yükselen dağların bir uzantısı gibi görünür. Sarp Kartal Yolu boyunca mükemmel iki gözlem noktasına ulaşacağız. Bunlardan biri 1500 metre yükseklikteki Dalsnibba, bir diğeri de buz vadisini izleyebileceğiniz Flydalsjuvet’tir. Akşam üstü gemimize dönüyoruz ve Molde yolculuğumuz başlıyor.

5.Gün / 03 Temmuz 2019 / Molde, NORVEÇ / 07:00 – 14:00
Molde Kasabası, kuzey kutup dairesine yakın olmasına rağmen Atlantik Gulf Stream sıcak su akıntılarından dolayı ılıman bir iklime sahiptir. Şehir; 1916 yangınından sonra ve 2. Dünya Şavaşı’nda aldığı ağır bombardımandan sonra yok olduğu icin iki defa yeniden inşaa edilmiştir. Bu güzel kasabada yürüyüş yaparak güzel zaman geçireceğiz, şu an bir gül bahçesi olarak kullanılan eski şehir duvarlarını görebilirsiniz. Aynı zamanda Varden noktasından Trol Duvarları olarak bilinen yerde güzel fotoğraflar çekerek MSC Meraviglia gemisine geri dönüyoruz.

6.Gün / 04 Temmuz 2019 / Flaam, NORVEÇ / 08:00 – 18:00
Flaam, yaklaşık 350 kişinin yaşadığı bir balıkçı kasabasıdır. Burada Avrupa’nın en güzel manzarasına sahip, romantik Flaam Treni bulunmaktadır. Flaam’dan bu ahşap trene binip Mirydal’a doğru yola çıkıyoruz. 2 rakımlı Flaam’ dan 866 rakımlı Mirydal’a giderken şelaleler, vadiler, küçük kasaba ve köylerden geçerken belleğinize muhteşem görüntüler katacaksınız. Sonrasında içeni güzelleştirdiği söylenen suyu ile isim yapmış Tivinde Şelalesi’ni göreceğiz ve burada fotoğraf çekildikten sonra bir zamanların Viking Yerleşimi olarak bilinen Gudvangen kasabasına gideceğiz.

7.Gün / 05 Temmuz 2019 / Denizde
MSCV Meraviglia, tüm gün boyunca Norveç Fiyortlarında seyir halinde olacak. 5 Yıldızlı gemimizin eşsiz olanaklarından faydalanabilir, havuz ve alışveriş katında düzenlenen aktivitelere katılabilir veya sadece Fiyortların güzelliğini izleyebilirsiniz.

8.Gün / 06 Temmuz 2019 / Kiel – Hamburg – İstanbul / 09:00
Sabah kahvaltımızın ardından MSC Meraviglia’dan ayrılıyoruz. Özel otobüsümüz ile Kiel şehir turu, öğle yemekli Lübeck gezisi ve öğleden sonra Hamburg turu. Akşam saatlerinde havaalanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1664 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a saat 18:35’te hareket ve yerel saat ile 22:45’te varış. HOŞ GELDİNİZ.

Msc Meraviglia Hakkında Bilgiler:
Dünya çapında bir Cruise yolculuğu için lüks ve ihtişam ile tasarlanmış ekolojik gemi MSC Meraviglia, sanatsal teknolojinin, tasarımın, deniz sevgisinin, konforun ve pratikliğin bir kombinasyonu. Yolcularını ve gittiği limanlarda görenleri hayranlıklar içinde bırakacak.

Ödüllü harika MSC Aurea Spa’da bakım ve güzellik imkanı ile rahatlayın, MSC Yatch Club’da özel suitler, özel buttler hizmeti, kişiye özel servisler, özel güverteleri ile dünya çapında bir cruise lüksünü yaşarken, casino’da zaman geçirip, Broadway tarzı tiyatro’da eğlenebilirsiniz.

Uçuş Detayları:
29 Haziran 2019 İstanbul – Hamburg TK 1661 07:30 (Hareket) 09:45 (Varış)
06 Temmuz 2019 Hamburg – İstanbul TK 1664 18:35 (Hareket) 22:45 (Varış)

Ücretler:
Pencereli Dış kabinde kişi başı : 2790 €

Balkonlu kabinde kişi başı : 2990 €

Yacht Club Balkonlu kabinde kişi başı : 3870 €

Pencereli Dış kabinde tek kişi : 3920 €

Balkonlu kabinde tek kişi : 4300 €

Fiyatımıza Dahil Hizmetler:

 • 5 Yıldızlı Msc Meraviglia’da 7 gece 8 gün Tam Pansiyon konaklama
 • Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul – Hamburg – İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Saffet Emre Tonguç eşliğinde profesyonel rehberlik hizmetleri
 • Tüm transferler
 • Tüm kara turları
 • Tam gün Kiel, Lübeck ve Hamburg öğle yemekli şehir turu
 • Gezi boyunca turlar esnasında kullanabileceğiniz özel kulaklıklar
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Seyahat sağlık ve iptal sigortası
 • Havalimanı ve liman vergileri
 • Erken Rezervasyon fırsatını yakalayan misafirlerimiz için Bodrum – Türkbükü No:81 Hotel’de 2 gece – 3 gün konaklama

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI!…
01 Eylül 2018 tarihine kadar yapılacak rezervasyonlarda , Bodrum Türkbükü’nde 1.sınıf Butik NO:81 Hotel’de
2 gece 3 gün / Oda + Kahvaltı konaklama tüm misafirlerimize ücretsiz olarak hediye edilecektir.

• 2018 Yılında Eylül , 2019 Yılında ise Mayıs veya Eylül aylarında dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
(Otel müsaitliğine bağlı olarak!…)