Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

5 Yıldızlı NICKOVISION Nehir Gemisi ile PRAG & VİYANA ve TUNA NEHRİ, NOEL PAZARLARI ÖZEL GEZİSİ

5 Yıldızlı NICKOVISION Nehir Gemisi ile…

Saffet Emre TONGUÇ & Serda BÜYÜKKOYUNCU ve Profesyonel Rehberlerimiz Eşliğinde

PRAG & VİYANA ve TUNA NEHRİ, NOEL PAZARLARI ÖZEL GEZİSİ

09 Aralık 2019 Tarihinde

6 Gece – 7 Gün

TÜRK HAVA YOLLARI ile!…

Kendinizi adeta peri masallarında gibi hissedeceğiniz bir nehir turu gezisine hazır mısınız?…

Avrupa’nın en çekici şehirlerinden Prag’da otel konaklaması ile başlayacak gezimizde 2 gün boyunca Prag ve “Kaplıcalar Şehri” Karlovy Vary’i keşfedip, yaşayacağız. Passau Limanı’ndan başlayacak olan nehir gezimizde; yalnızca Avusturya’nın değil Tuna Nehri’nin de başkenti kabul edilen, tarihte imparatorlukların göz bebeği olan Viyana’da büyülenecek, Krems ve Melk’te Ortaçağ atmosferinde kaybolacak, ışıl ışıl Noel Pazarları ile Linz’i, muhteşem Salzburg’u ve dönüş yolumuzdaki gösterişli Münih’i unutamayacaksınız…

GEZİ PROGRAMI:
1.Gün / 09 Aralık 2019 – Pazartesi / İstanbul – Prag, ÇEK CUMHURİYETİ
İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali Cruise Brands kontuarında sabah 06:30’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerini takiben Türk Hava Yolları’nın TK 1767 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:25’de Prag’a hareket ve yerel saat ile 09:05’de varış. Özel otobüslerimiz ile Saffet Emre TONGUÇ ve Serda BÜYÜKKOYUNCU’nun danışmanlığında Profesyonel Rehberlerimizin düzenleyeceği Prag şehir turunda, kendinizi adeta Ortaçağ’da hissedeceğiniz Eski Şehir Bölgesi, Prag Kalesi, Vlatna Nehri üzerindeki meşhur Karl Köprüsü ve çok daha fazlası görülecek yerler arasında. Öğleden sonra otelimize yerleşme, serbest zaman sonrasında akşam, Noel Pazarları’nı ziyaret edeceğimiz harika bir Gece Turu düzenleyeceğiz. Geceleme, Prag şehir merkezinde yer alan 5 yıldızlı otelimizde.

2.Gün / 10 Aralık 2019 – Salı / Karlovy Vary, ÇEK CUMHURİYETİ
Sabah kahvaltımızın ardından harika bir gün bizi bekliyor. Sabah 09:30’da hareket ile ‘Kaplıcalar Başkenti’ olarak bilinen jet-sosyetenin ve aristokrasinin gözdesi, dünyaca ünlü Karlovy Vary’e gidiyoruz. Yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuğumuzun ardından varacağımız kasabada bizleri kremalı pasta renklerinde binalar, harika bir ırmak, butikler ve şık sokaklar bekliyor. Tüm gün boyunca bol bol alışveriş yapıp bu çok zarif kasabanın dünyasına karışacağız. Başta ATATÜRK olmak üzere Karl Marx, Goethe ve Beethoven’ın da bir dönem konakladığı Carsbad Plaza’yı ziyaret edecek, 2006 yılında meşhur Casino Royal filminin bazı sahnelerinin de çekildiği Grand Hotel’i gezeceğiz. Akşam saatlerinde Prag’a dönüyoruz. Geceleme, 5 yıldızlı otelimizde.

3.Gün / 11 Aralık 2019 – Çarşamba / Passau, ALMANYA
Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve gemimize binmek üzere yaklaşık 3 saatlik Passau yolculuğumuza çıkıyoruz. Tipik, tarihi Alman mimarisinin görüldüğü bu şirin kasabada dillere destan Gotik ve Barok tarzın en zarif örneklerinden Aziz Stephen Katedrali’ni ziyaret edeceğiz. Öğleden sonra limanda sizleri bekleyen gemimiz Nickovision’a yerleşeceğiz. Hoş Geldiniz Kokteyli ve güvenlik tatbikatının ardından hareket ediyoruz. Akşam yemeği, harika manzaralar, Panorama Lounge’da eğlence ve geceleme gemimizde.

4.Gün / 12 Aralık 2019 – Perşembe / Viyana, AVUSTURYA
Sabah kahvaltımızın ardından saat 12:30’da Viyana’ya yanaşıyoruz ve gece yarısına kadar dünyanın en güzel, en zarif kentlerinden biri kabul edilen Viyana’yı keşfediyoruz. Düzenleyeceğimiz şehir turunda öğle saatlerinde St.Stephen Katedrali, Hofburg İmparatorluk Sarayı, Müzeler Bölgesi ve Ring Bulvarı’nı yaşayacak, Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu eşliğinde Profesyonel Rehberlerimizden Viyana’nın bilinmeyenlerini öğreneceğiz. Akşam saatlerinde gemimize dönüyor ve Akşam yemeğimizi alıyoruz. Ardından dileyen misafirlerimiz ile Viyana Gece Turu… Gece yarısından sonra gemimiz Melk’e hareket edecek.

5.Gün / 13 Aralık 2019 – Cuma / Krems & Melk, AVUSTURYA
Sabah kahvaltımızı gemimizde alıyor, Nickovision’da düzenlenen aktivitelere katılıyor veya Spa olanaklarını değerlendiriyoruz. Gemimiz, Tuna Nehri’nin en görülesi kasabalarından biri olan Krems’te bizi indiriyor ve şatoları, kasabanın sokaklarını keşfedeceğimiz turumuz başlıyor. Öğleden sonra varacağımız Melk kasabasında ise ünlü yazar Umberto Eco’nun ‘Gülün Adı’ kitabının filme çekildiği manastırı ve dünyanın en süslü Barok yapısı kabul edilen Melk Katedrali’ni ziyaret edeceğiz. Akşam yemeğimiz, gemide ve hareket saat 23:30’da.

6.Gün / 14 Aralık 2019 – Cumartesi / Linz & Salzburg, AVUSTURYA
Sabah erken saatlerde Avusturya’nın en büyük üçüncü kenti Linz’e yanaşıyoruz. Yapacağımız yolculuğun ardından Barok mimarisini koruyabilen eşsiz güzellikteki Salzburg’a ulaşacak, Unesco Dünya Mirasları listesinde yer alan şehri keşfedeceğiz. Mozart’ın doğum yeri olan Salzburg’da göreceğiniz heykeller, resimler ve müzik enstrümanları sizleri adeta büyüleyecek. Öğleden sonra Linz’e geri dönüyoruz ve yapacağımız turda görkemli Ana Meydanı ve üç farklı Noel Pazarı’nı ziyaret ediyor, Avusturya’nın bilmediğimiz farklı yönlerini keşfediyoruz. Akşam saat 20:30’a kadar kalacağımız Linz’de, Noel ruhundaki butikler arasında kaybolacak ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Geceleme gemimizde.

7.Gün / 15 Aralık 2019 – Pazar / Münih, ALMANYA – İstanbul
Sabah kahvaltımızın ardından gemimizden ayrılıyoruz. Passau Limanı’ndan yaklaşık 2,5 saat mesafede bulunan Münih’e yapacağımız yolculuğumuzun ardından gün boyunca Marien Platz, Neues Rathaus, St.Peter Kilisesi ile birbirinden farklı pek çok Noel Pazarı’nı ziyaret edeceğiz. Öğleden sonra Münih Havaalanı’na transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1636 sefer sayılı uçuşu ile saat 18:40’da İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 23:25’de varış. HOŞ GELDİNİZ.

UÇUŞ DETAYLARI:
İstanbul / Prag TK 1767 09 Aralık 2019 08:25 (Kalkış) 09:05 (Varış)
Münih / İstanbul TK 1636 15 Aralık 2019 18:40 (Kalkış) 23:25 (Varış)
Uçuş detayları THY tarafından güncellenebilir.

ÜCRETLER:
İki Kişilik PENCERELİ KABİNDE Kişi başı : 1599 Euro
İki Kişilik SUPERIOR FRANSIZ BALKONLU KABİNDE Kişi başı : 1899 Euro
İki Kişilik DELUXE FRANSIZ BALKONLU KABİNDE Kişi başı : 2099 Euro
Tek Kişilik Konaklama Farkı : +850 Euro
Kişi başı LİMAN VERGİLERİ, İPTAL-KAZA-SAĞLIK SİGORTASI : +290 Euro

Fiyatlar, nakit ve tek çekim kredi kartı ödemelerde geçerlidir. Taksit olanaklarını lütfen sorunuz.

Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler:

 • 5 Yıldızlı NICKOVISION Nehir Gemisi’nde Tam Pansiyon Plus Konaklama (Gemiye giriş günü Akşam yemeği ile
  başlar, ayrılış günü Sabah Kahvaltısı ile sona erer)
 • Sabah 09:00’dan, Gece 24:00’a kadar Tam Kapsamlı Alkolsüz İçecek Paketi
 • Öğle ve Akşam Yemeklerinde Alkollü İçecekler (Şarap ve Bira)
 • Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile İstanbul / Prag – Münih / İstanbul Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Prag’da 1.Sınıf Otelde Oda + Kahvaltı Konaklama
 • Yarım gün, Prag Şehir Turu
 • Tam gün, Karlovy Vary Turu
 • Yarım gün, Viyana Şehir Turu
 • Tam gün, Salzburg & Linz Şehir Turları
 • Tam gün, Krems & Melk Şehir Turları
 • Tam gün, Münih Şehir Turu & Noel Pazarı Ziyareti
 • Tüm Transferler
 • Saffet Emre TONGUÇ ve Serda BÜYÜKKOYUNCU Eşliğinde Seminerler
 • Profesyonel Rehberler Eşliğinde Şehir Turları
 • (Saffet Emre TONGUÇ ve Serda BÜYÜKKOYUNCU, her gün farklı bir otobüse eşlik edeceklerdir)

 • Kaza- Sağlık ve İptal Sigortası (70 Yaş üzeri misafirlerimize sürprim uygulanmaktadır)
 • Tüm gezi boyunca kullanacağınız Özel Kulaklıklar
 • Yurtdışı Çıkış Harcı

Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Havaalanı ve Liman Vergileri
 • Prag ve Karlovy Vary’de Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Geminin İlk ve Son günü Öğle Yemekleri
 • Gemi Personeli Servis Ücreti
 • Gemide Wi-fi Ücreti
 • Schengen Vize Ücreti

5 Yıldızlı Nickovision Hakkında Bilgiler:
2018 Yılı, Temmuz ayında Avrupa Nehirleri ile buluşan yepyeni bir gemi Nickovision… 135 Metre uzunluğa sahip gemide 90’ı Fransız Balkonlu, 20’si ise Pencereli olmak üzere tam 110 kabin bulunuyor. Toplam 3 farklı restoranında dünya mutfaklarının tadına varabilir, Panorama Lounge’da ise manzaranın ve eğlencenin keyfine varabilirsiniz.
Nickovision ile yapacağımız Tuna Nehri gezimize doyamayacaksınız…