Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

BAHAR AKINCI EŞLİĞİNDE BOZCAADA LEZZET YOLCULUĞU

BAHAR AKINCI EŞLİĞİNDE BOZCAADA LEZZET YOLCULUĞU

8 – 10 Eylül 2020 (Salı – Perşembe)

GEZİ PROGRAMI:
1.Gün / 8 Eylül 2020 – Salı / İstanbul – Bozcaada
Sabah 07:00‘da belirlenen noktalardan misafirlerimizi alarak Bozcaada’ya doğru hareket ediyoruz. 13:00 feribotu ile Geyikli’den Bozcaada’ya geçiyor, yaklaşık 45 dakika süren keyifli deniz yolculuğumuzun ardından adaya varıyor ve adanın en keyifli ve merkezi otellerinden (Latife Hanım, Kuşlu Konak ve Kaikias) otellerindeki odalarımıza yerleşiyoruz.

Ardından Ada’nın yeni açılan özel plajı ¨La Madonna¨ da bizim için hazırlanan ada peynirleri, deniz ürünlü pilav ve blush ikramı ile Öğle Yemeği’mizi aldıktan sonra gün boyu denize giriyoruz.

Akşam üzeri otelimize dönüyor ve duş seramonisinin ardından 18:00’da Bozcaada’nın en ünlü bağlarından Talay Bağları’na hareket ediyor ve markaya ismini veren aile üyeleri ile birlikte ¨Bağbozumu¨ yapıyor, bilgi alıyor ve tadım gerçekleştiriyoruz.

Bağbozumu gezimizin ardından, Bozcaada Rum Mahallesi’nin ünlü deniz mezesi restoranı Ada’m Bozcaada’da, bizler için hazırlanan gastronomi mönüsünü yerel ada şarapları eşliğinde deneyimliyoruz. Adada serbest zaman. Geceleme için yürüme mesafesindeki otellerimize dönüyoruz.

2.Gün / 9 Eylül 2020 – Çarşamba / Bozcaada
Otelimizde alacağımız yerel ada kahvaltısının ardından Seyahat Yazarı Bahar Akıncı önderliğinde, yürüyerek ada merkezini, gizli lezzet duraklarını; Tenedos Müzesi’ni, Rengigül Sanat Galerisi’ni, Haşim Yonat sohbeti eşliğinde Çamlıbağ Şarapevini, Velidede Reçelleri’ni ve Çiçek Fırını’nı bize özel ikramlar eşliğinde geziyor ardından araçlarımıza binerek Ayazma Plajı’nda, deniz keyfi yapıyoruz. Akşam üzeri gün batımını Polente’deki rüzgar güllerinin altında bir sürpriz ile karşılıyoruz.

Gece ise; bizi Bozcaada’nın geçtiğimiz yaz açılan ve ünlü isimlerin uğrak yeri haline gelen Madam Niça, muhteşem bir sofra, ada şarapları ve özel bir şefin sunumu bekliyor. Konaklama otellerimizde.

3.Gün / 10 Eylül 2020 – Perşembe / Bozcaada – İstanbul
Otellerimizde alacağımız kahvaltıların ardından, alışveriş ve adanın keyfini çıkarmak, Çınaraltı Kahvesi’nde, Çiçek Pastanesi’nde sakızlı kahve içmek, ada kurabiyelerinin tadına bakmak ve 1 gün önceki yürüyüşümüzde keşfettiğimiz lezzet noktalarından alışveriş yapmak için serbest zaman.

Geç öğle yemeğimizi, Bozcaada Kalesi önünde bu yaz başı açılan, Bozcaada’nın yerel ev tipi lezzetlerinin keyifli sunumları ve nefis bir deniz manzarası ile buluşturan “Asma6″’tında alıyor ve saat 18:00 feribotu ile İstanbul’a hareket ediyoruz.

ÜCRETLER:
İki Kişilik Odada Kişibaşı : 4290.-TL
Tek Kişilik Oda : 6790.-TL
Odada 3.Kişi : 3590.-TL

İptal Politikası:
Tur kalkış tarihinden 15 güne kadar yapacağınız iptallerde TAM İADE yapılmaktadır. Tur kalkış tarihine daha az bir süre kalması durumunda rezervasyonda iade veya erteleme yapılamamaktadır. Ancak rezervasyonda isim değişikliği yapılabilir veya farklı birine devredebilirsiniz.

Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler:

 • Birinci Sınıf Otelimizde 2 Gece, Oda & Kahvaltı Dahil Konaklama
 • Birinci sınıf otobüsler ile seyahat, yöredeki geziler ve İstanbul’a dönüş
 • Bahar Akıncı Eşliğinde Programda Belirtilen Tüm Geziler
 • Tüm Girişler
 • Blush ve Diğer İkramlar
 • Programda belirtilen restoranlar veya benzerlerinde Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Tam Kapsamlı İptal, Kaza ve Sağlık Sigortası
 • Gezi boyunca turlar esnasında kullanabileceğiniz Özel Kulaklıklar
 • Cruise Brands Danışmanlık Hizmeti
 • Talay Bağları’ndaki Bağ Bozumu Gezisi

Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Özel Harcamalar
 • Yemeklerde Alınan İçecekler