Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

BAHAR AKINCI EŞLİĞİNDE LJUBLJANA’DA NOEL PAZARLARI & ANDREA BOCELLİ KONSERİ

BAHAR AKINCI EŞLİĞİNDE LJUBLJANA’DA NOEL PAZARLARI & ANDREA BOCELLİ KONSERİ

27 Kasım 2020 Tarihinde

2 Gece – 3 Gün

GEZİ PROGRAMI:
1.Gün / 27 Kasım 2020 – Cuma / İstanbul – Ljubljana – Bled Gölü – Bohinj Gölü
İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarında sabah 06:30’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1061 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:20’de Ljubljana’ya hareket. Yerel saat ile 08:40’da varışımızı takiben bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Bled Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından eski bir buzul gölü olan Bled Gölü’ne varmış oluyoruz. İlk olarak Bled Gölü’nün tam ortasında yer alan adadaki St. Mary Assumption Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Gezimizin ardından Öğle Yemeği’mizi alacağımız restorana gidiyoruz. Öğle Yemeği’mizin ardından başka bir doğa harikası olan Bohinj Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Yeşil ve mavi renklerin birleştiği Bohinj Gölü’ndeki gezimizin ardından otelimize giriş işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Noel Pazarları her sene Kasım ayının son Cuma günü kurulur ve Ocak ayının başına kadar devam eder. Turumuzun ilk günü olan 27 Kasım Cuma günü de Noel Pazarları’nın başlangıç günüdür. Dinlendikten sonra otelimize yürüme mesafesinde olan Noel Pazarları’nı Bahar Akıncı ile birlikte gezmeye gidiyoruz. Akşam Yemeği’mizi özel bir restoranda alıyoruz. Geceleme otelimizde.

2.Gün / 28 Kasım 2020 – Cumartesi / Ljubljana
Sabah kahvaltısının ardından, Ljubljana Şehir Turu’muza başlıyoruz. İlk durağımız, Slovenya Ulusal Müzesi. Şehrin en popüler turist merkezlerinden biri olan müzenin giriş katında sayısız taş heykel sergileniyor. Üst katta ise, Roma İmparatorluğu döneminden kalma lahit ve mezar taşları bulunuyor. Öğle Yemeği’mizi lokal bir restoranda alıyoruz. Günün ikinci durağı ise St. Nicholas Kilisesi. 1707 yılında inşa edilen bu ihtişamlı kilise, ikiz kuleleri ve yeşil renkli kubbesi ile şehrin her yerinden görülebilmektedir. Yöre halkı, kilisenin adandığı Aziz St. Nicholas’ın balıkçıları koruduğuna inanıyor. Sonrasında Ljubljana Kalesi’ne çıkıyoruz ve şehri yukarıdan izleme fırsatını buluyoruz. Dinlenme ve hazırlanma için serbest zaman. Konser öncesi otelimizde alacağımız kokteyl için buluşma. Kokteyl sonrası “Andrea Bocelli” konserine doğru yola çıkıyoruz. Geceleme otelimizde.

3.Gün / 29 Kasım 2020 – Pazar / Ljubljana – Postojna – İstanbul
Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve harika bir güne başlıyoruz. Bugün otelimizde check-out işlemlerini tamamlayarak sizleri 27 km. uzunluğu ile Avrupa’nın en uzun karst mağarası olan Postojna’ya götüreceğiz. Yaklaşık 1,5 saat boyunca gezeceğimiz bu olağanüstü mağarayı ilginç kılan bir detay ise mağarayı tren ile gezebilmek. Gezimizin ardından bölgede Öğle Yemeği ve alışveriş için kısa bir serbest zaman. Akşam üzeri Ljubljana Havaalanı’na transfer için buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1064 sefer sayılı uçuşu ile saat 19:55’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00:15’de varış.

UÇUŞ DETAYLARI:
27 Kasım 2020 / İstanbul Havaalanı – Ljubljana Havaalanı / TK 1061 / Kalkış: 08:20 Varış: 08:40
29 Kasım 2020 / Ljubljana Havaalanı – İstanbul Havaalanı / TK 1064 / Kalkış: 19:55 Varış: 00:15*

ÜCRETLER:
İki Kişilik Odada Kişi başı : 1390.- Euro
Tek Kişilik Oda Farkı : 590.- Euro

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER:

 • Birinci Sınıf Otelimizde 2 Gece, Oda & Kahvaltı Dahil Konaklama
 • Türk Hava Yolları Tarifeli Seferleri ile İstanbul – Ljubljana – İstanbul Arası Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Bahar Akıncı Eşliğinde Programda Belirtilen Tüm Geziler
 • Andrea Bocelli Konser Bileti
 • Programda belirtilen restoranlar veya benzerlerinde Öğle ve Akşam Yemekleri (Son gün Öğle Yemeği hariç)
 • Tam Kapsamlı İptal, Kaza ve Sağlık Sigortası
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı
 • Gezi boyunca turlar esnasında kullanabileceğiniz Özel Kulaklıklar
 • Havaalanı Vergileri

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Özel Harcamalar
 • Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Schengen Vize Ücreti