Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

JOHANN STRAUSS NEHİR GEMİSİ ile REN & MAIN NEHİRLERİ

JOHANN STRAUSS NEHİR GEMİSİ ile REN & MAIN NEHİRLERİ

10 – 17 Ağustos 2019 Tarihleri Arasında

7 Gece – 8 Gün

“KURBAN BAYRAMI ÖZEL SEFERİ”

Johann Strauss Nehir Gemisi 2006 yılında suya indirilmiş olup 2018 sezonu öncesi tamamen yenilenmiştir. Sınıfındaki en güzel gemilerden biri olan gemi; 144 yolcu kapasitelidir. Toplam 72 konforlu kabinden oluşan gemi, yolcularına
40 personel ile hizmet vermektedir.

GEZİ PROGRAMI:

01.Gün / 10 Ağustos 2019 – Cumartesi / İstanbul – Amsterdam, HOLLANDA
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 06:30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1961 no’lu sefer ile 08:50’de Amsterdam’a uçuş. Yerel saat ile 11:35’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile Amsterdam Limanı’ndaki gemimize transfer. Gemimiz bu gece limanda demirli olacaktır.
• Ekstra Amsterdam Turu: Şehir turuna, Kanal Gezisi’de dahildir.

02.Gün / 11 Ağustos 2019 – Pazar / Amsterdam, HOLLANDA
Gemimiz saat 18:00’a kadar Amsterdam’da demirli kalacaktır. 18:00’da limandan hareket edip, Almanya’ya doğru yol alacaktır.
• Ekstra, Volendam & Marken Turu

03.Gün / 12 Ağustos 2019 – Pazartesi / Düsseldorf & Köln, ALMANYA
Gemimiz güzel bir yolculuktan sonra saat 15:00’da Düsseldorf’a varacaktır. Ekstra tura katılacak misafirlerimizin ayrılmasından sonra tekrar hareket edecektir. Saat 20:30’da Köln’e varış. Gemimiz, Köln’de turdan dönen misafirlerimizin katılımı sonrası saat 21:00’da limandan hareket edecektir.
• Ekstra, Düsseldorf & Köln Turu: Almanya’nın en zengin şehirlerinden Düsseldorf ve yarım saat mesafedeki en tarihi şehirlerinden Köln Turu’nda Almanya’nın tarihi, endüstriyel ve kültürel gelişimine tanık olacaksınız.

04.Gün / 13 Ağustos 2019 – Salı / Koblenz & Rüdesheim, ALMANYA
Sabah saat 07:00’da Moselle ve Ren Nehri’nin birleştiği yerde bulunan Koblenz’e varıyoruz. Koblenz’de eski şehirde yapacağımız sabah yürüyüş turundan sonra saat 10:00’da limandan ayrılıyoruz. Ren Nehri’nin ortalarında seyir halinde Loreley Geçidi’nden panoramik olarak geçiyoruz. Saat 15:00’da, Unesco Dünya Mirası’na dahil olan aynı zamanda güzel Drosselgasse yoluyla ve şaraplarıyla ünlü olan Rüdesheim’a varıyoruz. Saat 17:30’da limandan ayrılıyoruz.
• Ekstra, Rüdesheim Turu: “Winzerexpress” mini treniyle kasabanın merkezine geliyoruz. Siegfried’in Mekanik Müzik Kabini’ni ziyaret edip, şarap tavernalarıyla ünlü Drosselgasse’de yürüyüş yapıyoruz.

05.Gün / 14 Ağustos 2019 – Çarşamba / Miltenberg & Wertheim, ALMANYA
Gemimiz saat 14:00’da Miltenberg’e varacaktır. Ekstra tura katılacak misafirlerimizin ayrılmasından sonra tekrar hareket edecektir. Saat 19:00’da Wertheim’a varış. Gemimiz, turdan dönen misafirlerimizin binişinden sonra 19:30’da limandan hareket edecektir.
• Ekstra, Wertheim & Miltenberg Turu: Main Nehri’nin incisi olarak bilinen Miltenberg’de etkileyici ahşap evlerin görüntüsü eşliğinde yapacağımız yürüyüş turunun ardından, Main Nehri boyunca otobüsle Wertheim’e gideceğiz ve bu şirin kasabayı da yürüyüş turu ile keşfedeceğiz.

06.Gün / 15 Ağustos 2019 – Perşembe / Würzburg, ALMANYA
Gemimiz saat 08:00’de vardığı Würzburg’da akşam 19:00’a kadar kalacaktır.
• Ekstra, Würzburg & Rothenburg Turu: Tur sırasında Marienberg Kalesi ve konut bölümüne gezi düzenlenecektir. Ayrıca, romantik Ortaçağ Kasabası olan Rothenburg’a otobüs ile gideceğimiz turumuzda, etkileyici dar yolları ve sokakları göreceğiz.

07.Gün / 16 Ağustos 2019 – Cuma / Bamberg, ALMANYA
Main Nehri’ndeki son durağımız, Unesco Dünya Mirası Listesi’ndeki Bamberg. Gemimiz saat 15:00’da varacağı Bamberg’de 19:00’a kadar demirli kalacaktır.
• Ekstra, Bamberg Turu: Gotik ve Barok tarzın bir sentezi olan Bamberg’de yürüyüş turu sırasında İmparatorluk Katedrali’ni de göreceğiz. Dilerseniz serbest zamanda dünyaca ünlü isli birayı da deneyebilirsiniz.

08.Gün / 17 Ağustos 2019 – Cumartesi / Nürnberg – Frankfurt – İstanbul
Sabah gemide alacağımız kahvaltıdan sonra özel araçlarımız ile Frankfurt Havalimanı’na transfer. Yaklaşık 2 saatlik yolculuk sonrası varacağımız havalimanında yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından TK 1618 no’lu seferi ile saat 14:05’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçuş. Saat 18:05 ’de varış ve turumuzun sonu…

ÜCRETLER:
Standart Dış Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat (Moselle Deck) : 749 €
2. Kat Standart Dış Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat (Rhine Deck Standart) : 849 €
2.Kat Panorama Dış Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat (Rhine Deck Deluxe) : 1149 €
3.Kat French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat (Danube Deck Premium) : 1349 €
3.Kat French Balkonlu Suit Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat (Danube Deck Suite) : 1549 €
Havalimanı & Liman Vergileri & Seyahat Sağlık Sigortası : +350 €

KABİNLER:
• Moselle Deck Standart – 12 m²
• Rhine Deck Standart – 15 m² / Rhine Deck Deluxe – 15 m² / Rhine Deck Junior Suite – 18 m²
• Danube Deck Premium – 15 m² / Danube Deck Suite – 19.5 m²

Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler:

 • Johann Strauss Gemisi’nde 7 Gece & 8 Gün, Tam Pansiyon Konaklama (İlk gün Akşam Yemeği ile başlar, son gün Kahvaltı ile sona erer)
 • THY ile İstanbul Sabiha Gökçen – Amsterdam / Frankfurt – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı arası Tarifeli Seferler ile Uçuşlar
 • Gemideki Tüm Aktivite ve Animasyonlar
 • Beş çayı & yemeklerden sonra alınan Çay/Kahve ve Geceyarısı İkramları
 • Havalimanı & Liman Arası Transferler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası (70 yaş üzeri surprim uygulanmaktadır)

Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Gemi Personel Servis Ücreti (Gecelik pp 12€)
 • Gemi Liman & Havalimanı Vergileri (+ 350€)
 • Türkçe Rehberli olarak düzenlenecek Ekstra Turlar
 • Kuru Temizleme, Alışveriş gibi Şahsi Harcamalar
 • Vize Ücreti (Schengen Vizesi)
 • Yurtdışı Çıkış Harcı

NOT:
! Standart dış kabinlerin pencereleri açılmaz.
! Panorama kabinler, açılabilir pencerelidir.