Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

KENAN TAMER ile BEYRUT GEZİSİ

KENAN TAMER ile BEYRUT GEZİSİ

19 Eylül 2019 Tarihinde Hareket

3 Gece – 4 Gün

GEZİ PROGRAMI:
01.Gün / 19 Eylül 2019 – Perşembe / İSTANBUL – BEYRUT
Saat 10:30’da İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde, Acenta sorumlusu ile buluşma. Check-in işlemlerinin ardından saat 12:30’da Türk Hava Yolları ile Beyrut’a hareket edeceğiz. Beyrut’a varışımızı takiben, şehir turumuza başlayacağız. Gezimiz sırasında sahil kıyısından ilerleyerek Güvercinler Kayası’nı, şehrin modern kısmı Hamra Bölgesi’ni ve Eski Şehir Merkezi “Martyrs Meydanı”nda bulunan arkeolojik kazı çalışmaları ile ünlü kiliseleri, camileri ve tarihi eserleri görme fırsatını bulacağız. Turumuzun ardından otelimize gidiyoruz. Akşam Yemeği’miz için tipik bir Lübnan Restoranı’na gidiyoruz.Akşam Yemeği’mizin ardından otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Konaklama : 5* ROTANA GEFİNOR

02.Gün / 20 Eylül 2019 – Cuma / BEYRUT
Sabah kahvaltısının ardından Tam Gün sürecek Öğle Yemeği’mizi de alacağımız, Harisa, Jeitta & Byblos Gezimiz için otelimizden hareket ediyoruz. Gezi sırasında Harissa’da teleferikle tepeye çıkarak, meşhur Meryem Ana Heykeli’ni göreceğiz. Dünyanın en eski limanlarından biri olan Biblos’u ve dünyanın 3. büyük doğal mağarası Jeita’yı ziyaret edeceğiz. Ekstra olarak düzenlenecek Akşam Yemeği ve yerel müzikleri dinleyeceğimiz Musichool keyfinin ardından geceleme otelimizde.

Konaklama : 5* ROTANA GEFİNOR

03.Gün / 21 Eylül 2019 – Cumartesi / BEYRUT
Sabah kahvaltısının ardından Antik Çağ’ın en büyük Roma Hazinesi’ni ziyaret etmek için Lübnan Dağı’nı geçip, UNESCO tarafından koruma altına alınan Baalbek şehrine doğru hareket ediyoruz. Öğle Yemeği’mizi de alacağımız Tam Günlük Turu’muzda; dünyanın ikinci büyük Roma Dönemi Harabeleri olan Baalbek’i, yöreye özgü şarapları tadacağımız ve ilginç mağaraları göreceğimiz Ksara’yı ve ovanın güney kısmında yer alan tarihi Emevi Bölgesi Anjar’ı gördükten sonra otelimize geri dönüyoruz.

Konaklama : 5* ROTANA GEFİNOR

04.Gün / 22 Eylül 2019 – Pazar / BEYRUT – İSTANBUL
Serbest zamanımızın ardından rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizde buluşarak havalimanına transfer oluyoruz. Saat:22:10’ da Türk Hava Yolları’nın TK 825 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a hareket edeceğiz. Ve keyifli turumuzun sonu.

Fiyatlarımıza Dahil Olan Hizmetler:

  • Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Beyrut-İstanbul Uçuşları ve Havalimanı Vergileri
  • Beyrut’ta 3 Gece 5 Yıldızlı Otelde Oda & Kahvaltı Konaklama
  • Programda Belirtilen Tüm Turlar ve Geziler
  • Programda Belirtilen 2 Öğle Yemeği (1 Adet Alkolsüz İçecek Dahil)
  • Programda Belirtilen 1 Akşam Yemeği
  • Seyahat Sigortası
  • Yurtdışı Çıkış Harcı

Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Hizmetler:

  • Şahsi Harcamalar
  • Yemeklerde Alınacak İçecekler

ÜCRETLER:
Çift Kişilik Odada Kişi başı : 1400 USD
Tek Kişilik Konaklama : 1650 USD