Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

LE MERIDIEN BODRUM’da AYLIK PRESIDENTIAL VİLLA

LE MERIDIEN BODRUM’da

PRESIDENTIAL VİLLA (250 METREKARE)
Tatilin ötesinde; bütünsel bir dizi güzellik ve zarif lüksün buluşması…

Her sabah güne dalga sesleriyle uyanın. Presidental villanızın özel terasından Ege Denizi manzarasını hafızalarınızdan silinmeyecek şekilde kaydedin.

Bodrum Yarımadası’nın en ayrıcalıklı koyunda, muhteşem konumlanmış peyzajlı bahçelerin içinde saklı kalmış bir cennet; Le Meridien Bodrum Beach Resort. Tamamı nefes kesen panoramik manzaralı, şık, zarif, kaliteli anlar ve kusursuz konfor için stilize edilmiş, modern sanat eserleri ile çevrili odalar, süitler, rezidanslar ve villalar ile uluslararası standartlarda lüks bir deneyim sunuyor.

Le Meridien Bodrum Beach Resort 83.000 m2 alana yayılan izole ve hijyenik villa & rezidans konaklama olanaklarıyla, sizi Bodrum’a davet ediyor! Havalimanına 15 dakika uzaklıktaki yemyeşil bir yarımadayı kucaklayan konumu, 650 m’lik beyaz kum plaj, sosyal mesafeye olan duyarlılığı, uluslararası standartlardaki hizmet kalitesi ile izolasyonu, dezenfeksiyonu ve güveni zirveye taşıyor.

Ege’nin sonsuz mavililiklerinde kendine ait özel bir koyda konumlandırılmış villamız; 3 yatak odası, bir oturma odası, tam donanımlı mutfağı, özel iskelesi ve teras jakuzisi ile kendinizi çok özel hissettirecek, eşsiz ayrıcalıklı bir konaklama imkanı sunuyor.

PRESIDENTAL VİLLA’da Aylık Villa ve Konaklamanıza Dahil Olan Hizmetler:

  • Karşılama ve konsierj
  • Haftada bir temizlik
  • Ücretsiz internet ve IPTV

Ücretler:
TEMMUZ 2020 PRESIDENTIAL VİLLA FİYATI : Çok özel fiyat için bize 0536 812 52 13’den ulaşabilirsiniz.
AĞUSTOS 2020 PRESIDENTIAL VİLLA FİYATI : Çok özel fiyat için bize 0536 812 52 13’den ulaşabilirsiniz.

Dileyen misafirlerimiz Le Meridien Bodrum Resort’ün sunduğu Oda+Kahvaltı, Yarım Pansiyon ve All Inclusive hizmetlerinden faydalanabilirler.

Kahvaltı Farkı / Kişi başı : 25 Euro
Yarım Pansiyon / Kişi başı : 60 Euro
A la carte All Inclusive Farkı / Kişi başı : 115 Euro

*** Fiyatlarımıza KDV dahildir. Kur 7,70 TL olarak sabitlenmiştir. 0-6 yaş çocuk ücretsiz olup, 7-12 yaş çocuklar için fiyat farkı %50 indirimlidir.