Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

LE MERIDIEN BODRUM’da AYLIK RESIDENCE

LE MERIDIEN BODRUM’da

FAMILY TERRACE RESIDENCE (175 METREKARE)
Tatilin ötesinde; bütünsel bir dizi güzellik ve zarif lüksün buluşması…

Her sabah güne dalga sesleriyle uyanın. Residansın özel terasından Ege Denizi manzarasını hafızalarınızdan silinmeyecek şekilde kaydedin.

Bodrum Yarımadası’nın en ayrıcalıklı koyunda, muhteşem konumlanmış peyzajlı bahçelerin içinde saklı kalmış bir cennet; Le Meridien Bodrum Beach Resort. Tamamı nefes kesen panoramik manzaralı, şık, zarif, kaliteli anlar ve kusursuz konfor için stilize edilmiş, modern sanat eserleri ile çevrili odalar, süitler, rezidanslar ve villalar ile uluslararası standartlarda lüks bir deneyim sunuyor.

Le Meridien Bodrum Beach Resort 83.000 m2 alana yayılan izole ve hijyenik villa & rezidans konaklama olanaklarıyla, sizi Bodrum’a davet ediyor! Havalimanına 15 dakika uzaklıktaki yemyeşil bir yarımadayı kucaklayan konumu, 650 m’lik beyaz kum plaj, sosyal mesafeye olan duyarlılığı, uluslararası standartlardaki hizmet kalitesi ile izolasyonu, dezenfeksiyonu ve güveni zirveye taşıyor.

Kendinizi evinizin konforunda hissetmeniz için Family Teras Residanslar, size 3 yatak odası, oturma alanı ve tam donanımlı mutfağı ile eşsiz bir yaşam alanı deneyimi sunuyor…

FAMILY TERRACE RESIDENCE’da Aylık Rezidans ve Konaklamanıza Dahil Olan Hizmetler :

  • Karşılama ve konsierj
  • Haftada bir temizlik
  • Ücretsiz internet ve IPTV

Ücretler:
TEMMUZ 2020 RESIDANS FİYATI : Çok özel fiyat için bize 0536 812 52 13’den ulaşabilirsiniz.
AĞUSTOS 2020 RESIDANS FİYATI : Çok özel fiyat için bize 0536 812 52 13’den ulaşabilirsiniz.

Dileyen misafirlerimiz Le Meridien Bodrum Resort’ün sunduğu Oda+Kahvaltı, Yarım Pansiyon ve All Inclusive hizmetlerinden faydalanabilirler.

Kahvaltı Farkı / Kişi başı : 25 Euro
Yarım Pansiyon / Kişi başı : 60 Euro
A la carte All Inclusive Farkı / Kişi başı : 115 Euro

*** Fiyatlarımıza KDV dahildir. Kur 7,70 TL olarak sabitlenmiştir. 0-6 yaş çocuk ücretsiz olup, 7-12 yaş çocuklar için fiyat farkı %50 indirimlidir.