Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

MANDARİN ORİENTAL – Bodrum

MANDARİN ORİENTAL – Bodrum

Ege Denizi manzaralı, etkileyici bir sahil oteli olan Mandarin Oriental Bodrum, hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü yer.

Özel bir plaja ve mükemmel eğlence olanaklarına ev sahipliği yapan bu beş yıldızlı lüks otel ile sizi arkanıza yaslanıp rahatlamaya ve anın tadını çıkarmaya davet ediyoruz.

Cennet Koyu’ndaki sakin bir konumda stil, dinginlik ve beş yıldızlı konforun bir araya geldiği eşsiz bir deneyim sunuyoruz.

Gurme restoranları, rahatlatıcı spa tesisi ve hayat tarzı daireleri, oda seçenekleri, süitleri ve villa-larıyla eşsiz sahile sahip bu otel dünya standartlarında kalite sunmaktadır.

Güzel bir tasarıma sahip odaları, geniş süitleri, yenilikçi gurme yemekleri ve çeşitli eğlence ola-naklarıyla zarif bir Asya havası taşıyan ve sahil kenarında bulunan lüks bir dinlenme alanıdır.

BAHÇE MANZARALI ODA (72 Metrekare)
Doğanın dinginliği içinde, çağdaş bir anlayışla tasarlanmış olan bu geniş odalar otelin kalbinde huzurlu bir ortam sunar. Her odada şezlong ve yeme içme alanıyla tamamlanan bir açık hava teras avantajı vardır.

Ücreti:
3 Gece / 4 Gün Bahçe Manzaralı Odada Kişi başı : 1975 Euro (1 Temmuz – 31 Ağustos 2020 Dönemi)

DENİZ MANZARALI ODA (72 Metrekare)
Muhteşem Ege Denizi manzaralı, mükemmel biçimde tasarlanmış bu odaların çoğunda yeme içme alanı ve şezlong ile tamamlanan balkonlar veya açık teraslar da bulunur.

Ücreti:
3 Gece / 4 Gün Deniz Manzaralı Odada Kişi başı : 2275 Euro (1 Temmuz – 31 Ağustos 2020 Dönemi)

ÖZEL HAVUZLU MANDARIN JUNIOR SUIT (94 Metrekare)
Açık kat planına sahip Mandarin Junior Suitlerde geniş bir çalışma masası, koltuk takımı ve yatak bulunur. Bu geniş suitlerin özel teraslarında ise kendilerine ait açık dalış havuz ve duşları yer alır.

Ücreti:
3 Gece / 4 Gün Özel Havuzlu Mandarin Junior Suite’de Kişi başı : 3510 Euro (1 Temmuz – 31 Ağustos 2020 Dönemi)

Yukarıda belirtilen fiyatlar İki kişilik Odada Kişi başı olup, fiyatlara Mandarin Oriental Bodrum’da 3 gece – 4 gün Oda+Kahvaltı Konaklama, Bodrum Milas Havaalanı gidiş-dönüş özel araç ile transfer DAHİLDİR.

Size özel bir Tekne Turu, bir SPA Paketi ve buna benzer farklı paket programlar için bize 0544 677 83 60’dan ulaşabilirsiniz.

Mandarin Oriental’de pek çok farklı oda ve villa seçeneği bulunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.