Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

Mega Yat Callisto ile ADRİYATİK KIYILARI

Mega Yat Callisto ile ADRİYATİK KIYILARI

KURBAN BAYRAMI’NDA!….

Türk Hava Yolları ile

7 Gece – 8 Gün

09 Ağustos 2019 Tarihli

DUBROVNIK – KORCULA – BAR (BUDVA) – PAXOS – KORFU – SARANDA – KOTOR – DUBROVNIK

Cruise Critic Cruisers tarafından En İyi Butik Gemi seçilen Variety Cruises’a ait Mega Yat Callisto ile Adriyatik ve Dalmaçya sahillerini keşfediyoruz. Toplam 17 kabine sahip Callisto Mega Yat ile butik gezilerinizde yüksek standart ve konforu deneyimleyebilirsiniz.

52 metre uzunluğunda, 17 kabini bulunan Calisto 2015 yılında tamamen yenilenmiştir. Bu teknoloji harikası yelkenli gemi, birkaç kez Atlantik Okyanusu’nu geçmiş, Kuzey ve Batı Afrika’ya kadar Avrupa’nın tüm en ilgi çekici kıyılarına seyirler yapmış olup yolcularına en yüksek seviyede konfor ve güvenlik sunmaktadır.

1.Gün / 09 Ağustos 2019 – Cuma / İSTANBUL – Dubrovnik, HIRVATİSTAN
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşma sonrası Türk Hava Yolları TK 439 uçuşu ile saat 06:35’de Dubrovnik’e hareket ve yerel saat ile saat 07:30’da varış. Varışımızı takiben özel otobüsümüz ile Dubrovnik şehir turu ve öğle saatlerinde Mega Yat Callisto’ya yerleşme. Öğleden sonra tüm gün boyunca Dubrovnik’i keşfedebilir ve bol bol alışveriş yapabilirsiniz. Akşam yemeğimiz Callisto’da ve geceleme Dubrovnik Limanı’nda.

2.Gün / 10 Ağustos 2019 – Cumartesi / Korcula Adası, HIRVATİSTAN
Sabah erken saatlerde Korcula, Hırvatistan’a hareket ediyoruz. Korcula’ya giriş yapmadan önce bir yüzme molası vereceğiz ve ardından Korcula’ya varıyoruz. Öğleden sonra, ekstra tur olan Korcula ve Lumbardo Köyü’nü ziyaret ederken şarap tadımı yapabilirsiniz. Callisto’da Akşam yemeği ve geceleme denizde.

3.Gün / 11 Ağustos 2019 – Pazar / Bar (Budva), MONTENEGRO
Sabah kahvaltımızın ardından Montenegro’ya bağlı Bar şehrine yanaşıyoruz. Ekstra olarak düzenlenecek gezide tarihi Budva Şehri’ni yaşayabilir ve bir kültür mirasına şahitlik edebilirsiniz. Akşam yemeğimizin ardından hareket ediyor ve geceyi denizde geçiriyoruz.

4.Gün / 12 Ağustos 2019 – Pazartesi / Paxos, YUNANİSTAN
Sabah saatlerinde önce bir yüzme molası veriyor, ardından gemide Barbekü partisine katılıyor, öğleden sonra Paxos’a varıyoruz. Limanda geçireceğimiz akşam ve gece boyunca adayı keşfedebilir, harika gece hayatını yaşayabilirsiniz. Geceleme limanda.

5.Gün / 13 Ağustos 2019 – Salı / Korfu, YUNANİSTAN
Sabah saatlerinde Yunanistan’ın en yeşil adası olan Korfu’ya hareket ediyor ve kısa bir sürede varıyoruz. Corfu’nun etkileyici tarihi, neden UNESCO Kültür mirası kabul edildiği, görkemli kiliseleri ve yüksek tepeleri yaşayacağınız bir ekstra tura katılabilir veya adayı kendi başınıza keşfe çıkabilirsiniz. Geceleme limanda.

6.Gün / 14 Ağustos 2019 – Çarşamba / Saranda, ARNAVUTLUK
Sabah erken saatlerde hareket ediyor ve etkileyici güzellikteki Saranda’ya varıyoruz. Arnavutluk Riviera’sının şelaleleri ile ünlü bölgesinde bir arkeolojik bölge olan Butrint turu’na katılabilir veya berrak denizinde keyif sürebilirsiniz. Öğleden sonra Kotor’a doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeğimiz ve geceleme Callisto’da.

7.Gün / 15 Ağustos 2019 – Perşembe / Kotor, MONTENEGRO
Sabah erken saatlerde Kotor Körfezi’ne demirliyoruz. Akdeniz’in en derin doğal fiyortu olan Kotor’da bol bol deniz keyfi yapabilir veya ekstra bir tura katılarak iyi korunmuş ve capcanlı Eski Şehri gezebilirsiniz.Geceleme limanda.

8.Gün / 16 Ağustos 2019 – Cuma / Dubrovnik – İSTANBUL
Sabah erken saatlerde Dubrovnik’e hareket ediyor ve varıyoruz. Callisto’ya veda ederek gemimizden ayrılıyoruz ve tüm gün boyunca Dubrovnik’i yaşıyoruz. Akşam saatlerinde özel otobüsümüz ile Dubrovnik Havaalanı’na hareket.
Türk Hava Yolları’nın TK 1440 sefer sayılı uçuşu ile saat 21:20’de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 00:05’de varış.
HOŞ GELDİNİZ.

Paket Ücretlerimiz:
C Kategori Kabinde Kişi başı 1860 EUR
B Kategori Kabinde Kişi başı 2060 EUR
A Kategori Kabinde Kişi başı 2460 EUR

+ Kişibaşı Havaalanı ve Liman Vergileri + Seyahat & Sağlık ve İptal Sigortası 470 EUR

Paket Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler:

 • İstanbul – Dubrovnik – İstanbul Türk Hava Yolları Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Mega Yat Callisto’da 7 Gece – 8 Gün Tam Pansiyon Konaklama (karşılama kokteyli, havanın uygunluğuna göre BBQ partisi,Açık Büfe Kahvaltı,Günde 2 Ana Yemek Dahil olup,İçeçekler hariçtir)
 • Gemide düzenlenen Tüm Animasyon ve Aktiviteler
 • Kaptan’ın Veda Gecesi
 • Soft içecekler (Gün boyu çay, kahve, su)
 • Türkçe Rehberlik Hizmetleri (Grup kişi sayısı 20 olduğu takdirde)
 • Havaalanı – Liman – Havaalanı Transferleri

Paket Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Havaalanı ve Liman Vergileri
 • Seyahat & Sağlık, İptal ve İade Sigortası
 • Her türlü Kişisel Harcama ve Bahşişler
 • Alkollü ve Alkolsüz içecekler
 • Wıfı
 • Gemi şirketinin düzenlemiş olduğu Ekstra Liman Gezileri
 • Schengen Vize Ücreti

CALLISTO DETAYLARI:
Uzunluk : 52 metre
Misafir kapasitesi : 32
Kabin sayısı : 17
Yapım Yılı : 2001
Yenilenme Yılı : 2015
Personel Sayısı : 16 – 18