Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

Mega Yat Harmony G ile YUNAN ADALARI

Mega Yat Harmony G ile YUNAN ADALARI

Türk Hava Yolları ile

09 Ağustos 2019 Tarihli

7 Gece – 8 Gün

ATİNA – KEA – DELOS – MİKONOS – SANTORİNİ – GİRİT – KYTHIRA – MONEMVASIA – NAFPLION – HYDRA – ATİNA

Cruise Critic Cruisers tarafından En İyi Butik Gemi seçilen Variety Cruises’a ait Mega Yat Harmony G ile Yunan Adaları’nın en güzel sahillerini keşfediyoruz. Toplam 21 kabine sahip Harmony G Mega Yat ile butik gezilerinizde yüksek standart ve konforu deneyimleyebilirsiniz.

53 metre uzunluğunda, 21 kabini bulunan Harmony G, 2001 yılında denize indirilen Mega Yat 2013 yılında tamamen yenilenmiştir. Bu mükemmel tasarıma sahip, ileri teknoloji ürünü yat, en katı SOLAS (Denizde Yaşam ve Güvenlik)
yönetmeliğine uygun şekilde üretilmiştir.

1.Gün / 09 Ağustos 2019 – Cuma / İSTANBUL – Atina – Kea
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma sonrası Türk Hava Yolları TK 1849 uçuşu ile saat 13:10’da Dubrovnik‘e hareket ve yerel saat ile saat 14:35’de varış. Varışımızı takiben özel otobüsümüz ile Atina Marina Zea’ya transfer ve Mega Yat Harmony G’ye yerleşme. Welcome kokteyli esnasında Cape Sounion’ya geçerek Kea’ya doğru yol alıyoruz. Harmony G’de alacağımız Akşam Yemeği sonrası Kea’nın küçük limanı Korissia’yı keşif için serbest zaman. Gece yarısı olmadan Delos – Mikonos için yola çıkıyoruz. Geceleme Harmony G’de.

2.Gün / 10 Ağustos 2019 – Cumartesi / Delos – Mikonos
Sabah saatlerinde Güneş Tanrısı Apollo’nun doğduğu yer olduğu için kutsal sayılan ve tamamı arkeolojik bir ada olan Delos turuna katılabilir veya gemide kalarak bu tarihi çevrede bir yüzme molası verebilirsiniz. Tura katılan misafirlerimiz Mikonos’a hareket sonrası verilecek olan yüzme molasında adada geçirecekleri vakit öncesi Ege’nin güzel maviliğinin tadını çıkarabilirler. Öğleden sonra Mikonos’a varış ve bu güzel adanın kozmopolitan yaşamının tadını çıkarmak, Little Venice’de yel değirmenlerine karşı güneşin batışını seyredebilmek için serbest zaman. Geceleme limanda.

3.Gün / 11 Ağustos 2019 – Pazar / Santorini
Öğle saatlerinde volkanik yapısı, ikonik mavi kubbeli kiliseleri, kireç boyalı evleri ve eşşiz manzaralara sahip restoranları ile unutulmaz anlarınızı resimleyeceğiniz Santorini’ye varıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Akrotiri turuna katılarak M.Ö. 5000 yılında kurulduğu tahmin edilen bu tarihe tanıklık edebilirler. Gemiye dönüş sonrası Girit için hareket. Geceleme Harmony G’de.

4.Gün / 12 Ağustos 2019 – Pazartesi / Girit
Sabah saatlerinde Girit’in ünlü ve renkli Rethymnon Limanı’na varıyoruz. Dilerseniz Bronz Çağ’dan kalan ve Avrupa’nın en eski şehri kabul edilen Knossos ve en büyük Minaon sanat koleksiyonuna sahip Heraklion Antik Kent turlarına katılabilir,bu maviliklerle dolu yolculuğunuzu tarih ile zenginleştirebilirsiniz. Akşam geç saatlerde Kythira için hareket. Geceleme Harmony G’de.

5.Gün / 13 Ağustos 2019 – Salı / Kythira
Sabah saatlerinde yol üzerinde vereceğimiz yüzme molası sonrası öğlen Mora Yarımadası’nın güneydoğu ucunda yer alan Kythira’ya varıyoruz. Bilinirliği çok olmayan ancak hızlı kazandığı ününü fazlasıyla hak eden bu adada yeşile ve maviye doyarken, her köşesinde saklı olan tarihini keşfedebilirsiniz. Zaman zaman kendinizi bir hazine avında, zaman zaman Güzellik Tanrıçası Afrodit’in burada doğmuş olmasının romantik etkilerini hissedeceksiniz. Kythira’nın merkezi olan
Chora (Kariye)’de adanın huzurlu enerjisine kendinizi bırakabilirsiniz. Geceleme limanda.

6.Gün / 14 Ağustos 2019 – Çarşamba / Monemvasia – Nafplion
Sabah erken saatlerde Monemvasia için hareket ediyoruz. Orta Çağ’dan kalma eşsiz Bizans ve Venedik mimarisi korunmuş bu adayı keşif, alışveriş ve doğanın tadını çıkarmak için serbest zaman. Öğle saatlerinde Nafplion için hareket ediyoruz. Nafplion’a varmadan önce vereceğimiz yüzme molasında Ege’nin maviliğinin tadını çıkarmaya devam ediyoruz. Akşam saatlerinde dar sokakları, etkileyici yapıları ve korunmuş doğası ile yine akıllarda kalacak bir adaya daha varıyoruz. Gün batımının tadını çıkarırken anı defterinize karalamak isteyecekleriniz oldukça fazla. Geceleme limanda.

7.Gün / 15 Ağustos 2019 – Perşembe / Hydra
Dileyen misafirlerimiz sabah saatlerinde düzenlenecek olan Avrupa’nın kurucu atalarının doğum yeri olan Mycenae Antik Kenti turuna katılabilirler. Öğlene doğru Hydra için hareket ediyoruz. Hiçbir şekilde motorlu taşıtların bulunmadığı bu adada Arnavut kaldırımlı taş sokaklar, kayalar ve denizi mükemmel korunmuş taş mimarisi ile kesişen kır yolları ile kendinizi hayalinizi kurduğunuz o huzur dolu tatil filminin içinde hissedeceksiniz. Yıllar boyunca Sophia Loren’den, Leonard Cohen’e kadar birçok ünlünün neden bu adaya tutulduğunu anlayacaksınız. Geceleme limanda.

8.Gün / 16 Ağustos 2019 – Cuma / Atina – Marina Zea – İSTANBUL
Sabah erken saatlerde Atina – Marina Zea için hareket ediyoruz. Kahvaltı sonrası gemiden özel aracımıza binip panoramik Atina şehir turu için hareket ediyoruz. Akropolis’e karşı kahvelerimizi yudumladıktan sonra Plaka’da son alışverişlerimizi tamamlıyoruz. Daha sonra tekrar aracımızla havalimanı için yola çıkıyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK 1850 sefer sayılı uçuşu ile saat 15:30’da İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 17:00’de varış. HOŞ GELDİNİZ.

Uçuş Detayları:
İstanbul Havalimanı – Atina TK 1849 09 Ağustos 2019 13:10 (Kalkış) 14:35 (Varış)
Atina – İstanbul Havalimanı TK 1850 16 Ağustos 2019 15:30 (Kalkış) 17:00 (Varış)

Ücretler:
C Kategori Kabinde Kişi başı : 1.860 EUR
B Kategori Kabinde Kişi başı : 2.160 EUR
A Kategori Kabinde Kişi başı : 2.360 EUR

+ Kişibaşı Havaalanı ve Liman Vergileri + Seyahat & Sağlık ve İptal Sigortası : 390 EUR

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

 • İstanbul – Atina – İstanbul Gidiş & Dönüş Türk Hava Yolları Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Mega Yat G’de 7 Gece – 8 Gün Yarım Pansiyon konaklama (karşılama kokteyli, havanın uygunluğuna göre BBQ Partisi, Açık Büfe Kahvaltı, Günde 1 Ana Yemek Dahil olup içeçekler hariçtir)
 • Gemide düzenlenen tüm animasyon ve aktiviteler
 • Kaptan’ın Veda Gecesi
 • Soft içecekler (Gün boyu çay, kahve, su)
 • Türkçe Rehberlik Hizmetleri (Grup kişi sayısı 20 olduğu takdirde)
 • Transferler

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Havaalanı ve Liman Vergileri
 • Seyahat & Sağlık, İptal ve İade Sigortası
 • Her türlü kişisel harcama ve bahşişler
 • Alkollü ve alkolsüz içecekler
 • Wıfı
 • Gemi şirketinin düzenlemiş olduğu Ekstra Liman Gezileri
 • Schengen vize ücreti

HARMONY G DETAYLARI:
Uzunluk : 53 metre
Misafir kapasitesi : 42
Kabin sayısı : 21
Yeniden Yapım Yılı : 2005
Yenilenme Yılı : 2016
Personel Sayısı : 16 – 18