Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

MUHTEŞEM POLONYA

MUHTEŞEM POLONYA

Varşova – Wroclaw – Krakow

12 Eylül 2019 / 3 Gece – 4 Gün

GEZİ PROGRAMI:

1.Gün / 12 Eylül 2019 – Perşembe / İstanbul – Varşova
İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarında sabah 05:00’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1265 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:50’de Varşova’ya hareket. Yerel saat ile 09:20’de varışımızı takiben bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Varşova Şehir Turu’muza başlıyoruz. Eski Şehir Bölgesi’nde bir yürüyüşe çıkıyor ve yol yorgunluğumuzu atıyoruz. Sonrasında lokal bir restoranda Öğle Yemeği’mizi alıyoruz. Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan bu bölge, Gotik, Barok ve Rönesans Dönemi, mimari tarzlarının hepsini birden yansıtan tarihi yapılar ile dolu ve şehrin size sunabileceği şeyler konusunda bir fikir edinmenizi sağlıyor. Sokak sanatçılarını izleyebilir, bir kafede oturarak keyifli zaman geçirebilir veya alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zaman sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Akşam Yemeği’miz için buluşma. Geceleme otelimizde.

2.Gün / 13 Eylül 2019 – Cuma / Varşova – Wroclaw – Varşova
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Wroclaw’a transferimiz için otelimizden ayrılıyoruz. ”Kuzey’in Venedik’i” olarak bilinen, 124 köprü ile birbirine bağlanan 12 ada üzerine kurulmuş Wroclaw kentine olan yolculuğumuza devam edeceğiz. Wroclaw’a varışımızla Eski Şehir Turu’muza başlıyoruz. 3 ayrı mimari tarzı bir arada göreceğimiz bu şehirde adalardan geçerek, kentin bizlere sunduğu güzellikleri yerinde göreceğiz. Sonrasında lokal bir restoranda Öğle Yemeği’mizi alıyoruz. Saint Jan Katedrali, Tumski Adası, Gotik Belediye Binası, Güneş Saati, Wroclaw Cüceleri, Tarihi Kasaplar Çarsısı göreceğimiz yerler arasında. Gezi sonrası otelimize transfer. Akşam Yemeği’miz için buluşma. Akşam Yemeği sonrası geceleme otelimizde.

3.Gün / 14 Eylül 2019 – Cumartesi / Varşova – Krakov – Varşova
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından düzenlenecek Auschwitz ve Birkenau Nazi Kampları Gezisi’ne başlıyoruz. Kamp gezimizin ardından Wieliczka Tuz Madeni’ne gidiyoruz. Sonrasında lokal bir restoranda Öğle Yemeği’mizi alıyoruz. Unesco’nun da koruma altına aldığı Tuz Madeni gezimizin ardından Varşova’ya geri dönüyoruz. Yerel bir restoranda Akşam Yemeği’mizi alıyoruz. Geceleme otelimizde.

4.Gün / 15 Eylül 2019 – Pazar / Varşova – İstanbul
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından çevre gezileri, alışveriş ve Öğle Yemeği için serbest zamanınızı dilediğinizce değerlendirebilirsiniz. Akşamüzeri, havaalanına transferimiz gerçekleşiyor. Gümrük ve pasaport işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1766 sefer sayılı uçuşu ile saat 18:55’de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 22:25’de varış.

ÜCRETLER:
Çift Kişilik Odada Kişi başı : 1390 €
Tek Kişilik Konaklama : 1790 €

Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler:

 • Birinci Sınıf Otelimizde 3 Gece Oda & Kahvaltı Dahil Konaklama
 • Türk Hava Yolları Tarifeli Seferleri ile İstanbul – Varşova – İstanbul Arası Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Profesyonel Rehber Eşliğinde Programda Belirtilen Geziler
 • Tüm Transferler
 • Lokal Restoranlarda Alınacak 3 Akşam ve 3 Öğle Yemeği
 • Tam Kapsamlı İptal, Kaza ve Sağlık Sigortası
 • Tüm Gezi Boyunca Günlük Turlar
 • Giriş Ücretleri
 • Gezi Boyunca Turlar Esnasında Kullanabileceğiniz Özel Kulaklıklar
 • Yurtdışı Çıkış Harcı

Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Kişisel Harcamalar
 • Schengen Vize Ücreti
 • Yemeklerde Alacağınız İçecekler