Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

SAFFET EMRE TONGUÇ ve SERDA BÜYÜKKOYUNCU EŞLİĞİNDE 5 Yıldızlı MSC GRANDIOSA ile PERİ MASALLARI & NORVEÇ FİYORTLARI

SAFFET EMRE TONGUÇ ve SERDA BÜYÜKKOYUNCU EŞLİĞİNDE 5 Yıldızlı MSC GRANDIOSA ile PERİ MASALLARI & NORVEÇ FİYORTLARI

16 Temmuz 2022 Tarihinde

7 Gece – 8 Gün

GEZİ PROGRAMI:
1.Gün / 16 Temmuz 2022 / İstanbul – Hamburg – ALMANYA / 18:00
İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 05:00’de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1661 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:35’de Hamburg’a hareket ve yerel saat ile 09:45’de varış. Özel otobüsümüzle Kiel Limanı’na transfer. Msc Grandiosa’ya yerleşme, akşam yemeği, özel eğlenceler ve geceleme gemimizde.

2.Gün / 17 Temmuz 2022 / Kopenhag – DANİMARKA / 09:00 – 18:00
Gemimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından özel otobüsümüz ile Saffet Emre Tonguç eşliğinde Kopenhag’ın bambaşka bir yüzünü tanıma imkanı bulacak ve eşsiz şatolara doyamayacaksınız. Şatolar gezimizin ardından panoramik Kopenhag Turu’nda ise; Kopenhag Şehir Salonu, Kopenhag Opera Binası, Danimarka Kraliyet Tiyatrosu, Gefion Çeşmesi ve Kraliyet Ailesi’nin yaşadığı Amalienborg Kraliyet Sarayı göreceğimiz yerlerin başında geliyor. Akşamüzeri MSC Grandiosa’ya geri dönüyoruz. Gemimiz saat 18:00’da hareket edecektir. Akşam yemeği, özel eğlenceler ve gecelememiz gemimizde.

3.Gün / 18 Temmuz 2022 / Denizde
MSC Grandiosa tüm gün boyunca Norveç Fiyortları’na doğru seyir halinde… 5 Yıldızlı gemimizin eşsiz olanaklarından faydalanabilir, havuz ve alışveriş katında düzenlenen aktivitelere katılabilir veya sadece denizin güzelliğini izleyebilirsiniz.

4.Gün / 19 Temmuz 2022 / Hellesylt/Geiranger, NORVEÇ / 09:00 – 21:00
Kahvaltı sonrası Hellesylt gezimize başlıyoruz. Geiranger Fiyordu’nun küçük ve sıcak kasabası olan Hellesylt, arkasında yükselen dağların bir uzantısı gibi görünür. Sarp Kartal Yolu boyunca mükemmel iki gözlem noktasına ulaşacağız. Bunlardan biri 1500 metre yükseklikteki Dalsnibba, bir diğeri de Buz Vadisi’ni izleyebileceğiniz Flydalsjuvet’tir. Akşamüstü gemimize dönüyor ve Alesund yolculuğumuza başlıyoruz.

5.Gün / 20 Temmuz 2022 / Alesund, NORVEÇ / 07:00 – 17:00
Tüm gün boyunca birbirinden güzel manzaraları izleyeceğimiz Alesund Şehir Turu’muzu yapacağız. Öğleden sonra gemimize geri dönüyor ve düzenlenecek aktivitelere katılıyoruz.

6.Gün / 21 Temmuz 2022 / Flaam, NORVEÇ / 07:00 – 17:00
Flaam, yaklaşık 350 kişinin yaşadığı bir balıkçı kasabasıdır. Burada Avrupa’nın en güzel manzarasına sahip, rotasında özel otobüsümüz ile büyülü bir yolculuğa çıkarak, Mirydal’a gideceğiz. 2 rakımlı Flaam’dan 866 rakımlı Mirydal’a giderken şelaleler, vadiler, küçük kasaba ve köylerden geçerken belleğinize muhteşem görüntüler katacaksınız. Sonrasında içeni güzelleştirdiği söylenen suyu ile isim yapmış Tivinde Şelalesi’ni göreceğiz ve burada fotoğraf çektikten sonra bir zamanların “Viking Yerleşimi” olarak bilinen Gudvangen Kasabası’na gideceğiz.

7.Gün / 22 Temmuz 2022 / Denizde
MSC Grandiosa tüm gün boyunca Norveç Fiyortları’nda seyir halinde. 5 Yıldızlı gemimizin eşsiz olanaklarından faydalanabilir, havuz ve alışveriş katında düzenlenen aktivitelere katılabilir veya sadece Fiyortların güzelliğini izleyebilirsiniz.

8.Gün / 23 Temmuz 2022 / Hamburg – İstanbul / 09.00
Sabah kahvaltımızın ardından MSC Grandiosa’dan ayrılıyoruz. Özel otobüsümüz ile önce tarihi Lübeck şehrini ziyaret edecek ve ardından Hamburg’a gideceğiz. Şehir turumuzun ardından akşam saatlerinde havaalanına gideceğiz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1786 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a saat 18:40’da hareket ve yerel saat ile 22:50’de varış. HOŞ GELDİNİZ…

MSC GRANDIOSA HAKKINDA BİLGİLER:
Dünya çapında bir Cruise yolculuğu için lüks ve ihtişam ile tasarlanmış ekolojik gemi MSC Grandiosa, sanatsal teknolojinin, tasarımın, deniz sevgisinin, konforun ve pratikliğin bir kombinasyonu. Yolcularını ve gittiği limanlarda görenleri hayranlıklar içinde bırakacak.
Ödüllü, harika MSC Aurea Spa’da bakım ve güzellik imkanı ile rahatlayın. MSC Yacht Club’da özel suitler, özel buttler hizmeti, kişiye özel servisler, özel güverteleri ile dünya çapında bir cruise lüksünü yaşarken, casinoda zaman geçirip, Broadway tarzı tiyatroda eğlenebilirsiniz.

UÇUŞ DETAYLARI:
16 Temmuz 2022 İstanbul – Hamburg TK 1661 07:35 (Kalkış) 09:45 (Varış)
23 Temmuz 2022 Hamburg – İstanbul TK 1664 18:40 (Kalkış) 22:50 (Varış)

ÜCRETLER:
Yacht Club Balkonlu Kabinde Kişi başı : 4.190.-€
Yacht Club Balkonlu Kabinde Tek kişi : 6.490.-€

Balkonlu Kabinde Kişi başı : 3.190 €
Balkonlu Kabinde Tek Kişi : 3.890 €

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER:

 • 5 Yıldızlı MSC Grandiosa’da 7 gece, 8 gün Tam Pansiyon Konaklama
 • Gemide düzenlenen Animasyon ve Aktiviteler
 • Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile İstanbul – Hamburg – İstanbul Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu Eşliğinde Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Tüm Transferler
 • Tüm Kara Turları
 • Gezi boyunca turlar esnasında kullanabileceğiniz Özel Kulaklıklar
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Seyahat Sağlık ve İptal Sigortası
 • Havaalanı Vergileri
 • Liman Vergileri
 • Gemide ödenmesi gereken Servis Ücreti (Bahşişler)

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Schengen Vize Ücreti
 • Her nevi Özel Harcamalar