Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

SAFFET EMRE TONGUÇ ve SERDA BÜYÜKKOYUNCU EŞLİĞİNDE 5 Yıldızlı MSC VIRTUOSA ile NORVEÇ FİYORTLARI<

SAFFET EMRE TONGUÇ ve SERDA BÜYÜKKOYUNCU EŞLİĞİNDE 5 Yıldızlı MSC VIRTUOSA ile NORVEÇ FİYORTLARI

5 Haziran 2021 Tarihinde

7 Gece – 8 Gün

GEZİ PROGRAMI:
1.Gün / 5 Haziran 2021 / İstanbul – Hamburg – Kiel, ALMANYA / 19:00
İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali “Cruise Brands” kontuarında saat 05:00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1661 sefer sayılı uçuşu ile Hamburg’a saat 07:25’da hareket ve yerel saat ile 09:40’da varış. Özel otobüsümüz ile limana transfer, MSC Virtuosa’ya check-in işlemlerinin ardından Yacht Club odalarımıza yerleşme. MSC Virtuosa saat 19:00’da hareket edecektir.

2.Gün / 6 Haziran 2021 / Kopenhag, DANİMARKA / 09:00 – 18:00
Kahvaltı sonrası özel aracımız ile limandan ayrılıyor ve Kopenhag Şatoları’nı keşfe çıkıyoruz. Saffet Emre Tonguç eşliğinde tüm gün boyunca Kopenhag’ın bambaşka bir yüzünü de tanıma imkanı bulacak ve eşsiz şatolara doyamayacaksınız. Şatolar gezimizin ardından panoramik Kopenhag Turu’nda ise; Kopenhag Şehir Salonu, Kopenhag Opera Binası, Danimarka Kraliyet Tiyatrosu, Gefion Çeşmesi ve Kraliyet Ailesi’nin yaşadığı Amalienborg Kraliyet Sarayı göreceğimiz yerlerin başında geliyor. Akşam saatlerinde MSC Virtuosa’ya geri dönecek, tüm gece boyunca sürecek eğlencelere katılacağız.

3.Gün / 7 Haziran 2021 / Denizde
MSC Virtuosa tüm gün boyunca Norveç Fiyortları’nda seyir halinde. 5 Yıldızlı gemimizin eşsiz olanaklarından faydalanabilir, havuz ve alışveriş katında düzenlenen aktivitelere katılabilir veya sadece Fiyortların güzelliğini izleyebilirsiniz.

4.Gün / 8 Haziran 2021 / Hellesylt / Geiranger, NORVEÇ / 07:00 – 19:00
Kahvaltı sonrası Hellesylt gezimize başlıyoruz. Geiranger Fiyordu’nun küçük ve sıcak kasabası olan Hellesylt, arkasında yükselen dağların bir uzantısı gibi görünür. Sarp Kartal Yolu boyunca mükemmel iki gözlem noktasına ulaşacağız. Bunlardan biri 1500 metre yükseklikteki Dalsnibba, bir diğeri de Buz Vadisi’ni izleyebileceğiniz Flydalsjuvet’tir. Akşamüstü gemimize dönüyor ve Molde yolculuğumuza başlıyoruz.

5.Gün / 9 Haziran 2021 / Alesund, NORVEÇ / 07:00 – 17:00
Tüm gün boyunca birbirinden güzel manzaraları izleyeceğimiz Alesund Şehir Turu’muzu yapacağız. Öğleden sonra gemimize geri dönüyor ve düzenlenecek aktivitelere katılıyoruz.

6.Gün / 10 Haziran 2021 / Flaam, NORVEÇ / 08:00 – 18:00
Flaam, yaklaşık 350 kişinin yaşadığı bir balıkcı kasabasıdır. Burada Avrupa’nın en güzel manzarasına sahip, romantik Flaam Treni bulunmaktadır. Flaam’dan bu ahşap trene binip Mirydal’a doğru yola çıkıyoruz. 2 rakımlı Flaam’ dan 866 rakımlı Mirydal’a giderken şelaleler, vadiler, küçük kasaba ve köylerden geçerken belleğinize muhteşem görüntüler katacaksınız. Sonrasında içeni güzelleştirdiği söylenen suyu ile isim yapmış Tivinde Şelalesi’ni göreceğiz ve burada fotoğraf çektikten sonra bir zamanların Viking Yerleşimi olarak bilinen Gudvangen Kasabası’na gideceğiz.

7.Gün / 11 Haziran 2021 / Denizde
MSC Virtuosa tüm gün boyunca Norveç Fiyortları’nda seyir halinde olacak. 5 Yıldızlı gemimizin eşsiz olanaklarından faydalanabilir, havuz ve alışveriş katında düzenlenen aktiviteler katılabilir veya sadece Fiyortların güzelliğini izleyebilirsiniz.

8.Gün / 12 Haziran 2021 / Kiel – Hamburg – İstanbul / 09:00
Sabah kahvaltımızın ardından MSC Virtuosa’dan ayrılıyoruz. Özel otobüsümüz ile Kiel Şehir Turu, öğle yemekli Lübeck Gezisi ve öğleden sonra Hamburg Turu. Akşam saatlerinde havaalanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1664 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a saat 18:30’te hareket ve yerel saat ile 22:40’da varış. HOŞ GELDİNİZ.

MSC VIRTUOSA HAKKINDA BİLGİLER:
Dünya çapında bir Cruise yolculuğu için lüks ve ihtişam ile tasarlanmış ekolojik gemi MSC VIRTUOSA, sanatsal teknolojinin, tasarımın, deniz sevgisinin, konforun ve pratikliğin bir kombinasyonu. Yolcularını ve gittiği limanlarda görenleri hayranlıklar içinde bırakacak.
Ödüllü, harika MSC Aurea Spa’da bakım ve güzellik imkanı ile rahatlayın. MSC Yacht Club’da özel suitler, özel buttler hizmeti, kişiye özel servisler, özel güverteleri ile dünya çapında bir cruise lüksünü yaşarken, casino’da zaman geçirip, Broadway tarzı tiyatroda eğlenebilirsiniz.

UÇUŞ DETAYLARI:
05 Haziran 2021 İstanbul – Hamburg TK 1661 07:25 (Kalkış) 09:40 (Varış)
12 Haziran 2021 Hamburg – İstanbul TK 1664 18:30 (Kalkış) 22:40 (Varış)

ÜCRETLER:
Balkonlu Kabinde Kişi başı : 2990 €

Yacht Club Balkonlu Kabinde Kişi başı : 3990 €

Balkonlu Kabinde Tek Kişi : 4290 €
Yacht Club Balkonlu Kabinde Tek Kişi : 5890 €

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER:

 • 5 Yıldızlı MSC Virtuosa’da 7 gece – 8 Gün Tam Pansiyon Konaklama
 • Gemide düzenlenen Animasyon ve Aktiviteler
 • Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile İstanbul – Hamburg – İstanbul Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Saffet Emre Tonguç Eşliğinde Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Tüm Transferler
 • Tüm Kara Turları
 • Tam gün Lübeck ve Hamburg Öğle Yemekli Şehir Turu
 • Gezi boyunca turlar esnasında kullanabileceğiniz Özel Kulaklıklar
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Seyahat Sağlık ve İptal Sigortası
 • Havaalanı Vergileri
 • Liman Vergileri

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Gemide ödenmesi gereken Servis Ücreti (Bahşişler)
 • Schengen Vize Ücreti
 • Her nevi Özel Harcamalar