Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

SAFFET EMRE TONGUÇ ve SERDA BÜYÜKKOYUNCU EŞLİĞİNDE AMSTERDAM’DA TARKAN KONSERİ

SAFFET EMRE TONGUÇ ve SERDA BÜYÜKKOYUNCU EŞLİĞİNDE AMSTERDAM’DA TARKAN KONSERİ

AMSTERDAM – ROTTERDAM – VOLENDAM

14 Kasım 2019 Tarihinde

3 Gece – 4 Gün

GEZİ PROGRAMI:
1.Gün / 14 Kasım 2019 – Perşembe / İstanbul – Amsterdam
İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarında sabah 06:00’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1951 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:50’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 10:40’da varışımızı takiben bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Amsterdam Şehir Turu’muza başlıyoruz. Dam Meydanı, Leidseplein, Kraliyet Sarayı görülecek yerler arasında. Sonrasında lokal bir restoranda Öğle Yemeği’mizi alıyoruz. Yemeğimizin ardından Amsterdam’ın en iyi 5 yıldızlı otellerinden biri olan Barbizon Palace Hotel’e transfer ve yerleşme. Biraz dinlendikten sonra muhteşem bir akşam için otelimizden ayrılıyoruz ve Akşam Yemeği’mizi alacağımız restoranımıza gidiyoruz. Daha sonrasında “Tarkan Konseri’ni” en önden izleyeceğimiz Afas Arena’ya gidiyoruz. Konser bitiminde otelimize transfer. Geceleme Barbizon Palace Hotel’de.

2.Gün / 15 Kasım 2019 – Cuma / Rotterdam
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Hollanda’nın güneyinde bulunan Rotterdam’a doğru yola çıkıyoruz. Bir saatlik yolculuğumuzun ardından Sayın Saffet Emre Tonguç ve Sayın Serda Büyükkoyuncu ile Rotterdam’ı keşfetmeye başlıyoruz. İkinci Dünya Savaşı sonrası tamamen yıkılıp tekrar inşaa edilen bir şehir olduğundan, modern yapılar oldukça dikkat çekmektedir. Erasmus Köprüsü ve Kübik Evleri ile oldukça ilgi çeken Rotterdam, sizlere çok keyif verecek. Lokal bir restoranda Öğle Yemeği’mizi aldıktan sonra gezilerimize devam ediyoruz. Akşamüzeri Amsterdam’a transfer. Akşam Yemeği’mizİ lokal bir restoranda alıyoruz. Akşam Yemeği, geceleme Barbizon Palace Hotel’de.

3.Gün / 16 Kasım 2019 – Cumartesi / Volendam
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Volendam’a doğru yola çıkıyoruz. Yarım saatlik yolculuğumuzun ardından Volendam’a varıyoruz. Volendam Müzesi ve Stolphoevekerk Kilisesi gezilerimizin ardından Öğle Yemeği’mizi lokal bir restoranda alıyoruz. Okyanus kenarında yürüyüş ve alışveriş için serbest zaman. Ardından Amsterdam’a transfer. Gala Yemeği’mizi çok özel bir restoranda alıyoruz. Geceleme, Barbizon Palace Hotel’de.

4.Gün / 17 Kasım 2019 – Pazar / Amsterdam – İstanbul
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından çevre gezileri, alışveriş ve Öğle Yemeği için serbest zamanınızı dilediğinizce değerlendirebilirsiniz. Akşamüzeri, havaalanına transferimiz gerçekleşiyor. Gümrük ve pasaport işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1954 sefer sayılı uçuşu ile saat 18:05’de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 23:30’da varış.

ÜCRETLER:
Çift Kişilik Odada Kişi başı : 2190 €
Tek Kişilik Konaklama : 2990 €

UÇUŞ DETAYLARI:
14 Kasım 2019 İstanbul Havaalanı – Amsterdam Havaalanı TK 1951 08:50 (Kalkış) 10:40 (Varış)
17 Kasım 2019 Amsterdam Havaalanı – İstanbul Havaalanı TK 1954 18:05 (Kalkış) 23:30 (Varış)

Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler:

 • Barbizon Palace Hotel’de 3 Gece Oda & Kahvaltı Dahil Konaklama
 • Türk Hava Yolları Tarifeli Seferleri ile İstanbul – Amsterdam – İstanbul Arası Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Tarkan Konseri’nde Golden Circle (Sahne Önü) Bilet
 • Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu Eşliğinde Geziler
 • Tüm Transferler
 • Lokal Restoranlarda Alınacak 3 Akşam Yemeği ve 3 Öğle Yemeği
 • Tam Kapsamlı İptal, Kaza ve Sağlık Sigortası
 • Tüm Gezi Boyunca Günlük Turlar
 • Müze Giriş Ücretleri
 • Gezi Boyunca Turlar Esnasında Kullanabileceğiniz Özel Kulaklıklar
 • Yurtdışı Çıkış Harcı

Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Kişisel Harcamalar
 • Schengen Vize Ücreti
 • Yemeklerde Alacağınız İçecekler