Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

SAFFET EMRE TONGUÇ ve SERDA BÜYÜKKOYUNCU Eşliğinde BUDAPEŞTE’DE NOEL PAZARLARI

SAFFET EMRE TONGUÇ ve SERDA BÜYÜKKOYUNCU Eşliğinde BUDAPEŞTE’DE NOEL PAZARLARI

Muhteşem Matild Palace, a Luxury Collection Hotel’de Konaklama

9 Aralık 2021 Tarihinde

3 Gece – 4 Gün

Noel zamanında her yıl Avrupa’nın yıldızlarından biri kabul edilen Budapeşte’ye gidiyoruz. Değerli danışmanlarımız Sayın Saffet Emre Tonguç ve Sayın Serda Büyükkoyuncu ile düzenleyeceğimiz bu yolculukta tarih boyunca birçok uygarlığın kesişme noktası olan kenti keşfedecek, Tuna Nehri’nin gecesi ayrı gündüzü ayrı güzel manzarasının tadını çıkaracak, Osmanlı izlerine rastlayacağımız Macar mutfağını tadacak ve her yıl katıldığımız Noel Pazarları atmosferini bu sefer Budapeşte’de yaşayacağız.

Konaklayacağımız Matild Palace, a Luxury Collection Hotel’de ise kendinizi bir peri masalında hissedeceksiniz.

GEZİ PROGRAMI:
1.Gün / 9 Aralık 2021 – Perşembe / İstanbul – Budapeşte
İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 17:00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Türk Hava Yolları’nın TK 1037 sefer sayılı uçuşu ile saat 19:25’de hareket ve yerel saat ile 19:45’de varış. Varışı takiben otelimize yerleşme. Akşam Yemeği’miz özel bir restoranda ve geceleme Matild Palace,a Luxury Collection Hotel’de.

2.Gün / 10 Aralık 2021 – Cuma / Budapeşte
Sabah kahvaltımızın ardından harika bir gün bizleri bekliyor… Sayın Saffet Emre Tonguç eşliğinde düzenleyeceğimiz tam gün sürecek Budapeşte şehir turunda Buda Bölgesi’ndeki Kale Tepesi, Gül Baba Türbesi, Matthias Kilisesi, Balıkçılar Kulesi, Gellert Tepesi, Kahramanlar Meydanı ve çok daha fazlasını ziyaret edecek, Öğle Yemeği’mizi yerel bir restoranda alacağız. Öğleden sonra serbest zaman. Akşam Yemeği’mizde ise Budapeşte’nin en iyi restoranlarından birine gidecek ve doyasıya eğleneceğiz. Geceleme Matild Palace,a Luxury Collection Hotel’de.

3.Gün / 11 Aralık 2021 – Cumartesi / Estergon & Szentendre & Vişegrad
Sabah kahvaltısının ardından şanlı Estergon Kalesi’ni, ünlü alışveriş ve sanatçı kasabası Szentendre’yi ve muhteşem manzarasıyla Vişegrad’ı görmek için yola çıkıyoruz. Macar’lara uzun yıllar başkentlik yapmış Estergon, Osmanlı Dönemi içinde oldukça önemli bir geçmişe sahiptir. Öğle Yemeği’mizi bu bölgede alıyor ve Budapeşte’ye geri dönüyoruz. Vörösmarty Meydanı’ndaki Noel Pazarı’nda vakit geçirebilir, eşsiz fotoğraflar çekebilir ve doyasıya alışveriş yapabilirsiniz. Gala Yemeği’miz özel bir restoranda ve geceleme Matild Palace,a Luxury Collection Hotel’de.

4.Gün / 12 Aralık 2021 – Pazar / Budapeşte – İstanbul
Otelimizde aldığımız sabah kahvaltımızın ardından Check-out işlemlerimizi tamamlıyoruz. Otelimizin SPA’sındaki olanaklardan faydalanabilir, şehir merkezi sayılan Vaci Utza caddesinde dolaşabilir ya da Tuna Nehri boyunca keyifli bir yürüyüş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Akşamüstü saatlerinde Budapeşte Havaalanı’na yola çıkıyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK 1038 sefer sayılı uçuşu ile saat 20:20’de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 00:25’de varış. HOŞ GELDİNİZ…

UÇUŞ DETAYLARI:
9 Aralık 2021 İstanbul – Budapeşte TK 1037 19:25 (Kalkış) 19:45 (Varış)
12 Aralık 2021 Budapeşte – İstanbul TK 1038 20:20 (Kalkış) 00:25 (Varış)*

OTEL DETAYLARI:
MATILD PALACE ,A LUXURY COLLECTION HOTEL
Budadest,Vaci utza 36, 1056 MACARİSTAN
Telefon: +36 1 550 5000

ÜCRETLER:
İki Kişilik Odada Kişi başı : 2190 Euro
Tek Kişilik Oda Farkı : 990 Euro
Odada 3.Kişi : 1990 Euro

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER:

 • Türk Hava Yolları Tarifeli Seferleri ile İstanbul – Budapeşte – İstanbul Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Budapeşte’de Matild Palace,a Luxury Collection Hotel’de Oda + Kahvaltı Konaklama
 • Programda Belirtilen Tüm Transferler
 • Programda Belirtilen Tüm Geziler
 • Öğle Yemekleri (Son gün HARİÇ)
 • Akşam Yemekleri
 • Saffet Emre Tonguç Eşliğinde Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Tüm Gezilerde Özel Kulaklıklar
 • Havaalanı Vergileri
 • Tam Kapsamlı Kaza, Sağlık, Covid ve İptal Sigortası
 • Yurtdışı Çıkış Harcı

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Öğle ve Akşam Yemeklerindeki İçecekler
 • Kişisel Harcamalar

ÖNEMLİ NOT: BU GEZİ İÇİN SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR. CRUISE BRANDS OLARAK SADECE EN AZ İKİ DOZ COVİD AŞISINI TAMAMLAMIŞ MİSAFİRLERİMİZİ GEZİLERİMİZE KABUL ETMEKTEYİZ.