Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

SAFFET EMRE TONGUÇ ve SERDA BÜYÜKKOYUNCU Eşliğinde GÜNEY AFRİKA MACERASI

SAFFET EMRE TONGUÇ ve SERDA BÜYÜKKOYUNCU Eşliğinde GÜNEY AFRİKA MACERASI

Johannesburg – Sun City – Cape Town

25 Kasım 2021 Tarihinde

8 Gece – 9 Gün

GEZİ PROGRAMI:
1.Gün / 25 Kasım 2021 – Perşembe / İstanbul – Johannesburg, GÜNEY AFRİKA
İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali “Cruise Brands” kontuarında Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gece saat 00:10’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 0042 sefer sayılı uçuşu ile Johannesburg’a saat 02:15’te hareket ve 11 saatlik direkt uçuşun ardından yerel saat ile 11:10’da varış. Güney Afrika Cumhuriyeti’nin en büyük şehri olan Johannesburg’da düzenleyeceğimiz Şehir Turu’nda Afrika Kıtası insanlarının yaşam mücadelesini anlayacağınız Soweto’ya gidecek ve Nelson Mandela Meydanı’nı gezeceğiz. Öğle Yemeği’mizi Trumps Restoran’da alacak ve akşam üstü otelimize yerleşeceğiz. Akşam Yemeği’mizi Pigalle Restoran’da alıyoruz. Geceleme Four Seasons Hotel The Westcliff’de.

2.Gün / 26 Kasım 2021 – Cuma / Johannesburg – Sun City, GÜNEY AFRİKA
Four Seasons Hotel’de alacağımız sabah kahvaltısının ardından Sun City’e yolculuğumuz başlıyor. Yolumuzun üzerinde ziyaret edeceğimiz Lesedi Kültür Köyü’nde geleneksel Zulu Dansı’nı izleyecek, Güney Afrika’nın farklı kabilelerini ve yerli kültürlerini gözlemleyeceğiz. Öğle Yemeği’mizde Afrika Mutfağı’nın tadını çıkaracak ardından Sun City’de meşhur Palace Hotel’e yerleşeceğiz. Akşam Yemeği’mizi Crystal Cours Restoran’da alıyoruz. Geceleme The Palace of the Lost City’de.

3.Gün / 27 Kasım 2021 – Cumartesi / Sun City, GÜNEY AFRİKA
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından unutulmayacak bir tecrübe için yola çıkıyoruz. Öğle Yemeği’mizi Terrace Restoran’da alacak, Pilanesberg Doğa Parkı’na giderek safari yapacağız. Fil, buffalo, leopar, gergedan ve aslanları yakından gözlemleyerek fotoğraflama şansını yakalayacağız. Akşam Yemeği’mizi Sun City’de Bocado Restoran’da alıyoruz. Geceleme The Palace of the Lost City’de.

4.Gün / 28 Kasım 2021 – Pazar / Sun City – Cape Town, GÜNEY AFRİKA
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından otelden ayrılıyoruz. Saat 09:35’de Cape Town’a uçuş ve 11:40’da varışımızı takiben Greek Fisherman’da Öğle Yemeği’mizi alıyoruz. Öğleden sonra otelimize transfer. Tüm gün boyunca otel olanaklarından faydalanma. Akşam Yemeği’mizi Zenzoro Restoran’da alıyoruz. Geceleme The Table Bay Hotel’de.

5.Gün / 29 Kasım 2021 – Pazartesi / Cape Town, GÜNEY AFRİKA
Sabah kahvaltımızın ardından tam gün, Cape Town Gezi’mize başlıyoruz. İlk olarak birbirinden güzel manzaraları izleyeceğimiz Table Mountain’e gidiyoruz. Manzaranın keyfini çıkardıktan sonra Öğle Yemeği’mizi Meloncino Restoran’da alıyoruz. Yemeğimizin ardından Cape Town Şehir Turu’muzda kentin gelişen şarap endüstrisinin kalbi Constantia Vadisi, turizm limanı V&A Waterfront ve Nelson Mandela’nın yıllarca hapis yattığı Robben Adası’nı ziyaret edeceğiz. Akşam Yemeği’miz Gold Restoran’da. Geceleme The Table Bay Hotel’de.

6.Gün / 30 Kasım 2021 – Salı / Cape Town, GÜNEY AFRİKA
Sabah kahvaltımızın ardından tam günlük turumuz başlıyor. Bugün binlerce fok’u bir arada görebileceğimiz Seal Adası’nı ziyaret edecek, ülkenin en güneydeki ucu Cape Point’te bol bol fotoğraf çekecek, Afrika Penguenleri’nin evi Boulders, binlerce sayıda Endemik Türü gözlemleyeceğimiz Kirstenbosch ve Heatbay’i gezeceğiz. Öğle Yemeği’mizi Black Marlin Restoran’da alacağız. Akşam Yemeği’miz için ise Baia Restoran’a gideceğiz. Geceleme The Table Bay Hotel’de.

7.Gün / 1 Aralık 2021 – Çarşamba / Cape Town, GÜNEY AFRİKA
Sabah kahvaltımızdan sonra harika bir gün bizi bekliyor. Tam gün boyunca sürecek gezimizde Stellenbosch Bölgesi’ni ziyaret edecek, şık butikler ve üzüm bağlarını gözlemleyeceğiz. Öğle Yemeği’mizi Tokara Deli’de alıyoruz. Cape Town’a dönüşümüzün ardından akşam Gala Yemeği’mizi Pigale Restoran’da alıyoruz. Geceleme The Table Bay Hotel’de.

8.Gün / 2 Aralık 2021 – Perşembe / Cape Town, GÜNEY AFRİKA – İstanbul, TÜRKİYE
Sabah kahvaltımızın ardından Tüm Gün boyunca serbest zaman ve alışveriş keyfi. Öğleden sonra Cape Town Havaalanı’na transfer. Türk Hava Yolları’nın TK 0045 sefer sayılı direkt uçuşu ile saat 18:35’de İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

9.Gün / 3 Aralık 2021 – Cuma / İstanbul, TÜRKİYE
Yerel saat ile 06:00’da İstanbul’a varış. HOŞ GELDİNİZ.

UÇUŞ DETAYLARI:
25 Kasım 2021 İstanbul – Johannesburg TK 0042 02:15 (Kalkış) 11:10 (Varış)
2 Aralık 2021 Cape Town – İstanbul TK 0045 18:35 (Kalkış) 06:00 (Varış)

ÜCRETLER:
İki Kişilik Odada Kişi başı : 4990 Euro
Tek Kişilik Oda Farkı : 1690 Euro

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER:

 • Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile İstanbul – Johannesburg / Cape Town – İstanbul Arası Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Yerel Havayolu ile Sun City – Cape Town Arası Uçuş
 • Johannesburg’da 1 gece 5 Yıldızlı Four Seasons Hotel the Westcliff vb.’de Oda + Kahvaltı Konaklama
 • Sun City’de 2 gece 5 Yıldızlı The Palace of the Lost City vb.’de Oda + Kahvaltı Konaklama
 • Cape Town’da 4 gece 5 Yıldızlı The Table Bay Hotel vb.’de Oda + Kahvaltı Konaklama
 • Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu Eşliğinde Programda Belirtilen Tüm Geziler
 • Turlarda Tüm Giriş Ücretleri ve Biletler
 • Tüm Transferler
 • Programda belirtilen Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Gezi boyunca turlar esnasında kullanabileceğiniz Özel Kulaklıklar
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Seyahat Sağlık ve İptal Sigortası
 • Havaalanı Vergileri

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Her nevi Özel Harcamalar
 • Öğle ve Akşam Yemeklerindeki İçecekler