Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

SAFFET EMRE TONGUÇ ve SERDA BÜYÜKKOYUNCU EŞLİĞİNDE LİZBON & MADONNA KONSERİ

Saffet Emre TONGUÇ ve Serda BÜYÜKKOYUNCU Eşliğinde LİZBON & MADONNA KONSERİ

12 Ocak 2020 Tarihinde

3 Gece – 4 Gün

GEZİ PROGRAMI:
1.Gün / 12 Ocak 2020 – Pazar / İstanbul – Lizbon
İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarında sabah 06:00’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1755 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:20’de Lizbon’a hareket. Yerel saat ile 10:30’da varışımızı takiben bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Lizbon Şehir Turu’muza başlıyoruz. İlk durağımız, Jeronimos Manastırı. Vasco de Gama’nın gömüldüğü yer olan bu manastır; M.S. 1500 yılından kalma ve dünyanın en güzel ibadethanelerinden biri olarak kabul ediliyor. Nitekim UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde de yer almaktadır. Öğle Yemeği’mizi yerel bir restoran da alıyoruz. İkinci durağımız ise; Belem Kulesi. Keşifler Çağı’nın, yani İspanyol ve Portekiz’li denizcilerin dünyayı keşfetmeye başladığı dönemin temsilcisi olan bu kule, aynı zamanda şehrin sembolü sayılıyor. Gezi sonrası otelimize yerleşme ve dinlenme. Akşam Yemeği’mizi özel bir restoranda alıyoruz. Geceleme otelimizde.

2.Gün / 13 Ocak 2020 – Pazartesi / Lizbon
Sabah kahvaltısının ardından, şehrin güzelliklerini keşfetmek için otelimizden ayrılıyoruz. İlk olarak ziyaret edeceğimiz yer, St. George Kalesi. Şehri 360 derece görmenizi sağlayan bu kale, neredeyse bin yaşında ve sayısız savaşa şahitlik etmiş bulunuyor. Kalenin içindeki Arkeoloji Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Bu Arkeoloji Müzesi’nde, Keşifler Çağı’ndan kalma değerli sanat eserleri sergilenmektedir. Mükemmel manzaranın tadını çıkararak yürüyüş turumuza başlıyoruz. Gezilerimizin ardından Öğle Yemeği’mizi yerel bir restoranda alıyoruz. Ardından serbest zaman ve dinlenme. Akşam Yemeği’miz için otelimizde buluşma. Yemek sonrası geceleme otelimizde.

3.Gün / 14 Ocak 2020 – Salı / Lizbon
Sabah kahvaltımızın ardından Calouste Gulbenkian Müzesi’ni gezmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. Aynı isimli küratörün on yıllar boyunca topladığı eserleri sergileyen müze; Rembrandt, Rubens, Monet ve René Lalique’nin paha biçilemeyen çalışmalarına ev sahipliği yapmaktadır. Müze gezimizin ardından Öğle Yemeği’mizi alıyoruz. Sonrasında alışveriş yapmak isteyen misafirlerimiz için serbest zaman. Parque Das Nacoes bunun için en uygun yer. Şehir merkezinde yer alan bölge, sayısız restoran, mağaza ve casino’ya ev sahipliği yapmaktadır. Akşamüzeri otelimize dönüyoruz. Konser öncesi otelimizde düzenlenecek kokteylde buluşuyoruz ve sonrasında dünya starı Madonna’nın Konseri’ni izlemeye gidiyoruz. Geceleme otelimizde.

4.Gün / 15 Ocak 2020 – Çarşamba / Lizbon – İstanbul
Sabah kahvaltımızın ardından şehir merkezinde yürüyüş turumuza başlıyoruz. Gezilerimizin ardından alışveriş ve Öğle Yemeği için serbest zaman. Öğle saatlerinde Lizbon Havaalanı’na transfer için buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1760 sefer sayılı uçuşu ile saat 16:15’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00:05’de varış.

Uçuş Detayları:
12 Ocak 2020 İstanbul Havaalanı – Lizbon Havaalanı TK 1755 08:20 (Kalkış) 10:30 (Varış)
15 Ocak 2020 Lizbon Havaalanı – İstanbul Havaalanı TK 1760 16:15 (Kalkış) 00:05 (Varış)

Ücretler:
İki Kişilik Odada Kişi başı : 2390 Euro
Tek Kişilik Oda Farkı : 890 Euro

Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler:

 • Lizbon’da 1. Sınıf Otelimizde 3 Gece, Oda & Kahvaltı Dahil Konaklama
 • Türk Hava Yolları Tarifeli Seferleri ile İstanbul – Lizbon – İstanbul Arası Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu Eşliğinde Programda Belirtilen Tüm Geziler
 • Madonna Konser Bileti
 • Programda belirtilen restoranlar veya benzerlerinde Öğle ve Akşam Yemekleri (Son gün Öğle Yemeği Hariç)
 • Tam Kapsamlı İptal, Kaza ve Sağlık Sigortası
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı
 • Gezi boyunca turlar esnasında kullanabileceğiniz Özel Kulaklıklar
 • Havaalanı Vergileri

Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Özel Harcamalar
 • Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Schengen Vize Ücreti