Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

SAFFET EMRE TONGUÇ ve SERDA BÜYÜKKOYUNCU EŞLİĞİNDE MUHTEŞEM PUGLIA

Bari, Polignano a Mare, Alberobello, Martina Franca, Ostuni, Brindisi, Lecce, Matera

19 Nisan 2020 Tarihinde

5 Gece – 6 Gün

GEZİ PROGRAMI:
01.Gün / 19 Nisan 2020 – Pazar / İstanbul – Bari – Polignano a Mare
İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarında sabah 07:00’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1445 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:50’de Bari’ye hareket. Yerel saat ile 09:55’de varışımızı takiben bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Bari Şehir Turu’muza başlıyoruz. Aziz Nikola Bazilikası ve Teatro Margarita başlıca göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle Yemeği’mizi Bari Şehir Merkezi’nde yer alan Opera Restoran’da aldıktan sonra bölgenin en harika manzaralarından birine sahip olan bölgesi Polignano a Mare’ye doğru yola çıkıyoruz. Mağaraların ve kayaların üzerine kurulmuş olan bu kasaba turkuaz suları, badanasız eski evleri ve kumsallarıyla sizleri çok etkileyecek. Gezi sonrası otelimize yerleşme ve dinlenme. Akşam Yemeği’mizi Il Bastione Restoran’da alıyoruz. Geceleme 5 yıldızlı otelimizde.

02.Gün / 20 Nisan 2020 – Pazartesi / Alberobello – Martina Franca – Ostuni
Sabah kahvaltısı sonrasında, UNESCO Dünya Mirası listesinde olan Alberobello’ya hareket ediyoruz. Burada ünlü koni şeklindeki çatıları ile Trulli Evleri’ni göreceğiz. Gezilerimizin ardından Il Poeta Contadino Restoran’da Öğle Yemeği’mizi alıyoruz. Sonrasında Apulian Barok tarzının en güzel örneklerinin bulunduğu, tarihi kent Martina Franca’ya doğru yola çıkıyoruz. Şehrin dar ve şirin sokaklarında bulunan kafelerde kahve keyfi yapabilirsiniz. Turumuza, Beyaz Şehir olarak anılan Ostuni ile sonlandırarak otelimize geri dönüyoruz. Masseria Salinola Restoran’da alacağımız Akşam Yemeği sonrasında geceleme 5 yıldızlı otelimizde.

03.Gün / 21 Nisan 2020 – Salı / Brindisi – Lecce – Otranto
Sabah kahvaltımızın ardından , Brindisi ve Lecce Turu için hareket ediyoruz. Piazza Duomo, San Cataldo Amfitiyatro’su, Assunta Katedrali ve büyüleyici kulesi, Ruhban Sarayı ve Santa Croce Basilikası göreceğimiz yerler arasındadır. Le Quattro Spezierie Restoran’da alacağımız Öğle Yemeği’nin ardından Otranto’ya doğru yola çıkıyoruz. Lakabı “Doğuya Açılan Kapı” olan Otranto; şehirdeki birçok yapısı ile UNESCO Dünya Mirası listesinde. Akşam Yemeği’miz ve geceleme 5 yıldızlı otelimizde.

04.Gün / 22 Nisan 2020 – Çarşamba / Matera
Sabah kahvaltısının ardından Matera Turu’muz için hareket ediyoruz. Matera; Güney İtalya’nın Basilicata Bölgesi’nde yer alan UNESCO Dünya Mirası listesindeki bir şehirdir. Yapıları nedeniyle de dünya tarihi üzerinde yerleşimin devam ettiği en eski şehirdir. Öğle Yemeği’mizi Le Bubbole Restoran’da aldıktan sonra gezimize devam ediyoruz. Matera; farklı manzaraların , sınırların, medeniyetlerin, kültürlerin birleştiği bir şehirdir. Matera’da bulunan, neolitik, Bronz ve Demir Çağları’na ait seramik ve paleolitik kalıntıları Ridola Ulusal Müzesi’nde sergilenmektedir. Akşam Yemeği’miz Ristorante Porta Nova’da ve geceleme 5 yıldızlı otelimizde.

05.Gün / 23 Nisan 2020 – Perşembe / Bari
Yoğun gezilerimizin ardından arzu eden misafirlerimizin otelin keyfini çıkarması için arzu eden misafirlerimizin de alışverişin tadını çıkarması için tam gün serbest zaman. Akşam yemeğini otelimizde alıyoruz. Geceleme 5 yıldızlı otelimizde.

06.Gün / 24 Nisan 2020 – Cuma / Bari – İstanbul
Sabah kahvaltımızın ardından odalarımızı boşaltarak Bari Havalimanı’na transfer. Gümrük ve pasaport işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1446 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:55’de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 14:05’de varış.

ÜCRETLER:
İki kişilik odada kişi başı : 2990 Euro
Tek kişilik oda farkı : 850 Euro

Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler:

 • 5 Yıldızlı Otelimizde 5 Gece, Oda & Kahvaltı Dahil Konaklama
 • Türk Hava Yolları Tarifeli Seferleri ile İstanbul – Bari – İstanbul Arası Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu Eşliğinde, Programda Belirtilen Tüm Geziler
 • Programda belirtilen restoranlar veya benzerlerinde Öğle ve Akşam Yemekleri (Son gün öğle yemeği hariç)
 • Tam Kapsamlı İptal, Kaza ve Sağlık Sigortası
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı
 • Gezi boyunca turlar esnasında kullanabileceğiniz Özel Kulaklıklar
 • Havaalanı Vergileri

Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Özel Harcamalar
 • Schengen Vize Ücreti
 • Yemeklerde alınan içecekler