Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

SAFFET EMRE TONGUÇ VE SERDA BÜYÜKKOYUNCU EŞLİĞİNDE PARİS & ŞATOLAR & ANDREA BOCELLİ KONSERİ

SAFFET EMRE TONGUÇ VE SERDA BÜYÜKKOYUNCU EŞLİĞİNDE PARİS & ŞATOLAR & ANDREA BOCELLİ KONSERİ

21 Ocak 2021 Tarihinde

2 Gece – 3 Gün

GEZİ PROGRAMI:
1.Gün / 21 Ocak 2021 – Perşembe / İstanbul – Paris – Chateau de Chantilly
İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Terminali Cruise Brands kontuarında sabah 06:00’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1821 sefer sayılı uçuşu ile saat 08:00’da Paris’e hareket. Yerel saat ile 09:50’de varışımızı takiben bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile gezilerimize başlıyoruz. İlk durağımız, Chateau de Chantilly. Chantilly Şatosu, üç önemli noktadan oluşmaktadır; Condé Müzesi, Park ve Grands Écuries. Şatonun tarihi, Orta Çağ’da başlar. 1386 yılında Orgemont Ailesi bu bölgeyi alarak bir şato inşa ettirir. 1484 yılında şato, Guillaume de Montmorency’e miras kalır. Rönesanas’a geldiğimizde Chantilly, babası Guillaume tarafından Anne de Montmorency’e bırakılır. Anne de Montmorency Kral I. François’ın yakın silah arkadaşlarından, ordular genel komutanı ve bakanlık da yapmış bir soylu. İtalya’da yapmış olduğu savaşlar sırasında İtalyan Rönesansı’nı yakından tanıma fırsatı bulduğundan Chantilly’e Rönesans tarzı bir şatonun yapılmasına karar verir. İnşaat projesi ise dönemin meşhur mimarı Jean Bullant’a bırakılır. Gezimizin ardından Öğle Yemeği’mizi alıyoruz ve otelimize doğru yola çıkıyoruz. Gezilerimizin sonrasında otelimize yerleşme ve dinlenme. Kokteyl sonrası “Andrea Bocelli” konserine doğru yola çıkıyoruz. Geceleme Hotel Plaza Athenee’de.

2.Gün / 22 Ocak 2021 – Cuma / Chateau de Fontainebleau – Barbizon Ressamlar Köyü
Sabah kahvaltısının ardından, CHATEAU DE FONTAINEBLEAU’ya doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından Fransa Kralları’na ev sahipliği yapmış büyüleyici yapıya ulaşmış oluyoruz. Fransız Tarihi’nin önemli merkezlerinden olan saray, I. François’dan, III. Napoleon’a kadar bağımsız Fransız’ların egemenliği altında olmuştur. Pek çok kral, sarayın inşasına ve de tarihine kendi izlerini bırakmıştır ki bu izler Fransız Tarihi’nin Orta Çağ’dan itibaren tüm safhalarına tanıklık etmiştir. Öğle Yemeği’mizin ardından diğer durağımız Barbizon Ressamlar Köyü. Gezilerimizin ardından otelimize dönüş. Akşam Yemeği’mizi alacağımız restoranımıza doğru yola çıkıyoruz. Geceleme Hotel Plaza Athenee’de.

3.Gün / 23 Ocak 2021 – Cumartesi / Paris – İstanbul
Sabah kahvaltımızın ardından check out işlemlerimizi tamamlıyoruz. Alışveriş ve Öğle Yemeği için serbest zaman. Sonrası otelimizde buluşma. Akşam üzeri Paris Charles de Gaulle Havaalanı’na transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1828 sefer sayılı uçuşu ile saat 18:40’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00:15’de varış.

UÇUŞ DETAYLARI:
21 Ocak 2021 / İstanbul Havaalanı – Paris Charles de Gaulle Havaalanı / TK 1821 / Kalkış : 08:00 / Varış : 09:50

23 Ocak 2021 / Paris Charles de Gaulle Havaalanı – İstanbul Havaalanı / TK 1828 / Kalkış : 18:40 / Varış : 00:15*

ÜCRETLER:
İki Kişilik Odada Kişi başı : 2390 Euro
Tek Kişilik Oda Farkı : 590 Euro

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER:

 • Hotel Plaza Athenee’de 2 Gece, Oda & Kahvaltı Dahil Konaklama
 • Türk Hava Yolları Tarifeli Seferleri ile İstanbul – Paris – İstanbul Arası Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu Eşliğinde Programda Belirtilen Tüm Geziler
 • Tüm Şato Girişleri
 • Andrea Bocelli Konser Bileti
 • Programda belirtilen restoranlar veya benzerlerinde Öğle ve Akşam Yemekleri (Son gün Öğle Yemeği hariç)
 • Tam Kapsamlı İptal, Kaza ve Sağlık Sigortası
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı
 • Gezi boyunca turlar esnasında kullanabileceğiniz Özel Kulaklıklar
 • Havaalanı Vergileri

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Özel Harcamalar
 • Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Schengen Vize Ücreti