Cruise BrandsCruise Brands
Forgot password?

TÜRK HAVA YOLLARI DİREKT UÇUŞU ile BÜYÜLÜ FAS

TÜRK HAVA YOLLARI DİREKT UÇUŞU ile BÜYÜLÜ FAS

19 Nisan 2019 / 3 Gece – 4 Gün

Marrakesh, Bahia Sarayı, Agafay Çöl Kampı,Kasbah Tamadot, Mejorelle Bahçesi

Günümüzün modern dünyasından sizi adeta tarihte geriye götüren Medina sokaklarına, büyüleyici Atlas Dağları’ndan Sahara Çölü’ne kadar uzanan, bu kadar çok zıtlık ve karşıtlığın bir uyum içerisinde yaşamasına hayret edeceğiniz bir deneyim sizleri bekliyor.

GEZİ PROGRAMI:

1.Gün / 19 Nisan 2019 – Cuma / İstanbul & Marakesh
İstanbul Havaalanı Dış Hatlar terminalinde sabah saat 09:00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Türk Hava Yolları’nın TK 619 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:30’da Marrakesh’e hareket ve yerel saat ile 14:30’da varış. Varışı takiben özel otobüsümüz ile şehir turumuzu yapıyoruz. Kısa bir serbest zamanın ardından otelimize transfer ve dinlenme.Akşam yemeğimiz farklı bir atmosfer yaşayacağımız Yakut Restorant’da ve geceleme 2 Ciels Hotel’de.

2.Gün / 20 Nisan 2019 – Cumartesi / Bahia Sarayı & Agafay Çöl Kampı
Sabah kahvaltımızdan sonra harika bir gün bizleri bekliyor!.. İlk durağımız olan Bahia Sarayı’na gidiyoruz.
Bahia Sarayı Marakeş’te bulunan sekiz hektarlık bir 19. yüzyıl sarayıdır. Fas kültürünün başyapıtlarından ve ülkenin kültürel mirasının en önemli anıtlarından birisidir. Hassan II tarafından inşaa edilmiştir. Bahia Sarayı ziyaretimizin ardından Agafay Çöl Kampı’na gidiyor, develer ile çölde geziyor, öğle yemeğimizi lüks çöl çadırlarında alıyor ve modern dünyadan bir süreliğine de olsa uzaklaşıyoruz. Büyük beyaz çadırların rüstik bir cazibe ile döşendiği, antika sandıkların, ahşap mobilyaların olduğu ve rengarenk kilimler ile döşeli çadırlardan çok etkileneceksiniz. Muhteşem fotoğraflar ve anılarla Marrakesh’e dönüyoruz. Sıradaki durağımız Koutoubia Camii. Akşam üzeri güneşin batımıyla harika bir manzaraya sahip olan Koutoubia Camii ziyaretimizin ardından tekrar Marrakesh’e dönüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilir. Bu akşamki yemeğimiz için Jad Mahal Restorant’a gidiyoruz ve ardından geceleme 2 Ciels Hotel’de.

3.Gün / 21 Nisan 2019 – Pazar / Mejorelle Bahçesi & Kasbah Tamadot
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından etkileyici Majorelle Bahçesi’nde turumuza başlıyoruz. Kaktüs ormanı ve Bambu ağaçları ile çevrelenmiş Mejorelle Bahçesi’nin içinde Berberi Müzesi ve Yves Saint Laurent Müzesi olmak üzere iki adet müze bulunmaktadır. Daha sonrasında çok özel bir tecrübe için Kasbah Tamadot’a gidiyoruz ve bir Berberi köyünü ziyaret ediyoruz. Bu köyde bir eve misafir oluyoruz ve sonrasında Dünyaca ünlü Virgin Records’un sahibi Richard Branson’ın sahibi olduğu otelde öğle yemeğimizi alacak ve bölgeyi gezeceğiz. Akşam saatlerinde Marrakesh’e dönüyor ve dinleniyoruz. Akşam saatlerinde Gala Yemeğimizi alacağımız La Maison Arabe Restoran’a yolculuğa çıkıyoruz. Geceleme 2 Ciels Hotel’de.

4.Gün / 22 Nisan 2019 – Pazartesi / Marrakesh & İstanbul
Otelimizde sabah kahvaltımızı alıyor ve otelden ayrılıyoruz. Alışveriş yapacak misafirlerimiz için serbest zaman. Serbest zaman sonrası buluşma ve özel otobüsümüz ile Marrakesh Havaalanı’na yola çıkıyoruz.Türk Hava Yolları’nın TK 620 sefer sayılı uçuşu ile saat 15:35’de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 22:05’de varış.

UÇUŞ DETAYLARI:
İstanbul – Marrakesh TK 619 19 Nisan 2019 11:30 (Kalkış) 14:30 (Varış)
Marrakesh – İstanbul TK 620 22 Nisan 2019 15:35 (Kalkış) 22:05 (Varış)

ÜCRETLER:
İki kişilik odada kişi başı : 2.250 Euro
Tek kişilik oda farkı : + 550 Euro

Fiyatımıza Dahil Olan Hizmetler:

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul – Marrakesh – İstanbul Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 • Marrakesh’de 3 gece , 2 Ciels Hotel’de Oda + Kahvaltı Konaklama
 • Tam Gün , Marrakesh & Kasbah Tamadot Gezisi (Öğle Yemekli)
 • Tam Gün , Agafay Çöl Kampı Gezisi (Öğle Yemekli)
 • Marrakesh’de yerel restoranlarda tüm Akşam Yemekleri
 • Tüm Transferler
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Tüm gezilerde Özel Kulaklıklar
 • Havaalanı Vergileri
 • Tam kapsamlı Kaza, Sağlık ve İptal Sigortası
 • Yurtdışı Çıkış Harcı

Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Öğle ve Akşam yemeklerindeki içecekler
 • Kişisel harcamalar

NOT : Fas, Türkiye Cumhuriyeti Pasaport sahiplerinden vize istememektedir.